çanta arıyorum

böyle şeffaf ve gazete baskılı çanta arıyorum
bulabileceğim bir yer var mı?

te aliexpress ten almak da istemiyorum

i00.i.aliimg.com

bi bulalım bunu be

Şeffaf neyse de gazete baskılı hic gormedim ben.
Gazete baskısiz olsa olmaz mi?

  • mimimi  (11.12.14 11:24:40)
Oda olur tabi

  • indescribable  (11.12.14 11:36:38)
Bakındım ama pek bu şekilde bulamadım tükenmiş hep.
Gecen yaz victoria's secret tan almistim ben. Aynisiydi bunun tabii gazete baskılı degil.
Google da "şeffaf plaj çantası" diye aratıp bir de siz bakın isterseniz. Sahibinden.com da LV desenli var bir tane 59 liraya.
Bir de bir sitede 33 liraya gri Şeffaf gordum.
Bu arada ben v's secret tan aldigim 160 liraya mi ne gelmisti tam bilmiyorum ama icinde set falan vardı. Sonra sosyete pazarında 25 liraya görünce kafayı yiyordum. Aynısı ya! Aynısı!!
  • mimimi  (11.12.14 11:46:44)
Görürsen bir yerlerde iletişimde olsak da ben bulamazsam alsan bana olmaz mı? İzmirde yim de ben

  • indescribable  (11.12.14 11:47:50)
Tamam bakarım, hallederiz. Ama bir vakte kadar lazim mi bilemem görür müyüm hemen.

  • mimimi  (11.12.14 11:53:40)
Yok ya beğendim sadece gördüğüm yerde alacağım zaten de görebilsem :)

  • indescribable  (11.12.14 11:55:31)
Ha tamam o zaman unutmam bakarım mutlaka :) simdi kis olunca normal cok fazla görememek ama bazen denk geliyor. Haber veririm ben ya da alır yolarim saparız :)

  • mimimi  (11.12.14 11:57:12)
Tamamdır

  • indescribable  (11.12.14 11:58:33)