karın kası için şu alet nasıl

spor salonunda şundan var : www.lifefitness.com

bundan çalışsam yeter mi yoksa mekik şart mı?
bir de bu aleti nasıl çalışmak lazım?

Leg raise ve plank da yap. 10-12 tekrarlı setleri ne kadar yüksek direnç seviyesinde uygularsan o kadar iyi.

  • arnold schwarzeneger  (11.12.14 10:21:47)
  • inheritance  (11.12.14 10:40:53)
bu aletin üzerinde "NEVER work with heavy weights" gibi birşey yazıyor bizim salonda.
aman dikkat

  • chemical dependency  (11.12.14 11:00:05)
Bu alet sadece ust mide kaslarini calistiriyor diye biliyorum

Orantili karin kaslarina sahip olmak istiyorsan alt mide ve oblikler yani yanlarinida calistirman gerekiyor

alt mide icin caki diye tabir edilen hareketleri yap oblikler icinde twist vs hareketleri yapabilirsin tabi isin en onemli kismi beslenme protein agirlikli besleneceksin
  • soulmate  (11.12.14 11:34:12 ~ 11:35:03)