1940 Yapımı Bilim Kurgu Filmi

Yaklaşık 5-6 gün içinde İngilizce dersinde sunum yapacağım. 1940 yapımı bir adet bilim kurgu filmini izleyip bunu tanıtmam gerekiyor.

Şöyle bir araştırdığımda en makul olanlardan birisinin Dr. Cyclops olduğunu gördüm, hiçbir yerde de bulamadım. Bir el atabilecek olan var mı? Ayrıca Dr. Cyclops haricinde, sunumunun daha rahat olduğunu düşündüğü 1940 yapımı bir film önerebilecek olan varsa da fikirlerin hepsine sonuna kadar açığım. Yeter ki bi bulduruverelim :)

Karagarga'da seeder'ı kalmamış ama şanslısın ki TorrentLeech'te 1 seeder sahibi "Classic Sci-Fi Monster Movie Pack-TL" altında bu film bulunuyor ve 10 tane de leecher'ı var.

TL hesabın var mı? Yoksa, ben bu pack'in torrent dosyasını sana gönderebilirim ama torrent kullanmayı bu paketin içerisinden sadece bu filmi indirecek kadar biliyor musun? Diğer filmlere ait dosyaları indirmeyecek şekilde download içeriğini ayarlaman lazım, roket bilimi değil ama bilmeyen de bilmeyebiliyor.
  • hiko seijuro  (11.12.14 03:34:23)
  • disfori  (11.12.14 04:35:12)
@hiko seijuro, mesaj attım şimdi :)

@phoarbix, hoca IMDB'de sci-fi olarak etiketlenmiş olmasını şart koşuyor, o olmaz maalesef.

@turkuaz, @disfori, şimdi iki adrese de bakıyorum, çok teşekkür ederim.
  • sevgikusunkanadinda  (11.12.14 10:12:52)
Ila 40 mi olacak 41 olmaz mi?

Olursa dr jekyll and mr hide var.
  • halitkin  (11.12.14 11:24:48)
Maalesef yalnızca '40 yapımı filmlerden birisinin sunumunu yapmamı istiyor hoca, '41 başkasına ait.

hiko seijuro yardımcı oldu sağolsun, şu anda %99.2'deyiz :) teşekkür ediyorum kendisine.
  • sevgikusunkanadinda  (12.12.14 12:31:36)