mvc - form post - jquery

merhaba. bir view'ümüzün içinde basit bir formumuz var. bunun içinde içinde tek satır basit bir kodun olduğu bir document.ready function'ımız var. normal html formu olsun, ajax.beginform olsun, html.beginform olsun hiçbiri bu document.ready varken buton'a tıkladığımızda formu post edemiyor, hiçbir tepki vermiyor ama document.ready'yi kaldırdığımızda post ediyor. böyle bişey başına gelmiş olan var mıdır, nedir, nasıl çözülür? bir türlü çözülemedi. mümkünse ajax.beginform kullanmak istiyorum.

anlamadım bile soruyu, bir yerlere paste yap bari

  • selam  (10.12.14 20:16:14)
şu anda kod yanımda değil o yüzden yaklaşık olarak yazıyım. yani syntax hatası filan bişeyi yanlış yazmış olsam da. gerekli js dosyaları vs include edilmiş bi view sayfası. bu şekliyle çalışmıyor. document.ready'yi kaldırınca çalışıyor.

<script>
$( document ).ready(function() {
alert("afafs");
});
</script>
<form action="abc.com" method="post">
<input type="text"><br>
<input type="submit"></input>
</form>
  • duyuru  (10.12.14 20:32:10)
etiketleri kontrol et hacım, bir yerde bir etiket tırnak vs. unutmuş olabilirsin o document.ready içinde falan

  • selam  (10.12.14 23:00:20)
aynı kod başka bi yerde oluşturduğum tek html sayfasında düzgün çalışıyor ama önceden olan bir mvc projesi içinde çalışmıyor.

  • duyuru  (11.12.14 09:48:10)