philipsin herhangi bir urununu kullandiniz mi?

ne zaman ki internette teknolojik urun arastirsam review sitelerinde, bloglarinda hep philips urunleri 1. cikiyor.

bugune dek 2 urununu kullanmistim. ikisi de bok gibiydi. acaba benim mi sanssizligim yoksa amazon, cnet dahil piyasadaki tum review siteleri parayla ....lik mi yapiyor?

Ben phillipsin fön mak. Kullanıyorum gayet iyi muadillerine göre güçlü de hem.

Annem ütüsünü kullandı. 6 sene sonra su akıtıyordu o kadar.
  • filipis  (10.12.14 18:12:02)
süpürgesi güzel. içinde uzay boşluğu varmış gibi vakumluyor. aşırı ağır olmasa daha güzel olacak.

  • maxhoper  (10.12.14 18:21:33)
cep telefonunu kullanmştım 2 yıl kadar önce şarjı 20 güne yakın gidiyordu. pek bi özelliği yoktu tabii.

  • sen olmayan cocuk benim  (10.12.14 18:27:08)
her zaman ilk baktığım markadır.
aldığım her ürününü de yıllarca kullandım, kullanıyorum.

  • lily briscoe  (10.12.14 18:27:42)
Ya geçen akşam kaş bıyık alan küçük makinalarını kullanırken aklıma geldi; çok cüzzi fiyata aldığım aşırı basit bi makinaydı. Çok da hor kullanıyorum ama alet 2,5 senedir bana mısın demedi. Şimdiye kadar Philips ürünlerinden bi TV yi sevemedim. Onu da menüsü yavaş diye. Yoksa mükemmel alet.

  • theodor  (10.12.14 18:32:20)
18,5 inç monitör, yine philips marka 97 yılında alınan 20 inç tüplü tv artık miladını doldurdu, ayın 7'sinde 42 inç led olanını aldık. tıraş makinesi var. evde en çok philips ve samsung ürünleri var. samsung bulaşık makinesi daha 1 yılını doldurmadan prog tuşu işlevini yitirdi.

philips hem estetik hemde sağlamdır.
  • gargamel  (10.12.14 18:34:03)
traş makinesini kullanıyorum. şarjlı çok sağlam...

  • inanmazsan inanma  (10.12.14 18:35:21)
Philips'in saatli radyosu var bende, AJ3551. Başucumda duruyor, çok severim kendisini. Kablo antenini kedim kemirip koparana kadar daha işlevseldi tabi :(

Bir de mp3 çaları var. GoGear bilmemne. Yurtta kaldığım zamanlarda Beşiktaş'ın maçlarını radyodan dinleme amaçlı almıştım. Dinlediğim ilk gol Simao'nun Braga'ya attığı goldü. Onu da severim, hala kullanıyorum. Ama hiç mp3 atmadım içine. Sadece radyo amaçlı.
  • aguilas negras  (10.12.14 18:37:10)
traş makinası var bende. 10 yıldır kullanıyorum + sarjı 1 ay gidiyor
2'li basit hoparlörü vardı. çok kaliteliydi sesi.
20-25 tl'lik kulaklıkları sik gibi ama.
  • dieselsingle2  (10.12.14 19:04:49)
Utu kullanmisiz biz memnun kalmisiz

  • hushhush  (10.12.14 20:01:40)
bodygroom kullanıyorum, memnunum.
saç sakal şekillendirme makinası kullanmıştım, ondan da memnun kaldım.
kulaklıktan memnun değilim.
telefonunu kullanmıştım, joystick tuşu bozuldu bir süre sonra. servise gönderdim arıza yok diye geri geldi. kullanmadım bir daha.
  • inheritance  (11.12.14 08:47:44)