Kendinize 10 üzerinden kaç verirdiniz? Niye?

Duyuru sakinlerinin kendileri hakkındaki görüşlerini merak ediyorum. Kendinizi güzel/yakışıklı vb. buluyor musunuz? Neyiniz güzel, neyiniz çirkin? Kendinize 10 üzerinden kaç verirdiniz mesela?

10 üzerinden 9.5 veririm ben. yarım puanı da penis boyundan kırdım. gereğinden fazla uzun kereta.

  • bobinhoo  (10.12.14 16:42:10)
9/10. sebebi de mükemmel olmam. keşke bu kadar mükemmel olmasaydım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.12.14 16:44:04)
6/10
bunun 3 puanı love handlelarım yüzünden gidiyor.

  • namus ninjası  (10.12.14 16:45:24)
1. çekilmez herifin tekiyim

  • argent dawn  (10.12.14 16:45:56)
hiçbir zaman efsane yakışıklı olduğumu düşünmemiştim ama bir süre öncesine kadar ortalama üstü, gayet güzel tipli biri olduğumu düşünüyordum. duyurudan buff hanım sağolsun bütün özgüvenimi yerle bir etti. "o kadar da şey değilsin özür dilerim" dediydi bi duyurumda. aklıma geldikçe ağlıyom. o günden sonra kendimi çirkin bulmaya başladım.

tipi bi kenara bırakırsak genel olarak ben 6 veririm ya. zekalıyım ama amele olmak istiyorum. istesem 9 olurum ama kim uğraşçak şimdi. iyi bi insan olduğumu düşünmüyorum. bencilim. para odaklıyım. faydacıyım. bana faydası olmayan kilisenin papazını itinayla severim. dengesizim. doğrularım ve yanlışlarım falan yoktur pek. tam bi şerefsizmişim de haberim yokmuş.
  • pescador  (10.12.14 16:46:13)
@namus ninjası 3 puanlık love handle nedir yahu. :) Ne kadar fazla olabilir ki sadece love handle.

  • afush  (10.12.14 16:46:49)
9 veriyorum. 10 vermiyorum çünkü illaki birkaç değişiklikle daha iyi olabilirdim.

  • i was made for you  (10.12.14 16:47:52)
Cok puan veremem, az puan vermek de zoruma gider. O yuzden puan vermeyeyim kendime. Saclarim gur mesela ama.

  • delifaruk  (10.12.14 16:51:02)
8 verirdim. çünkü animal gibi bir vücudum yok, duşbeg kadar da varlıklı, işini gücünü kurmuş borsayla uğraşan biri değilim. :P

şaka tabii. ama fiziksel olarak daha güçlü ve güzel görünümlü bir vücuda sahip olabilirim ve kendime güzel bir iş bulabilirim. eksiklerim bunlar bence. birer puan bunlardan kırdım. bunlar dışında gayet süper biriyim bence. tam yatırımlık adamım.
  • yirmisantim  (10.12.14 17:00:15)
7/10

gözlerim, dişlerim, yüzüm, saçlarım, vücut yapım güzel.
ellerim, ayaklarım(küt), sakal yapım hoşuma gitmiyor, boyum 174 bunlar kötü özelliklerim.

zekalıyım, espiriliyim, genel kültürüm fena değildir.
ama bilgili değilim (çünkü okyanusta hissediyorum kendimi, sülalem akademsiyen dolu), bencilimdir, sinsiyimdir(bunların getirdiği iyi şeyler de oluyor, durum kurtarma, olması zor bir şeyi kolayca halletme vb), hırslıyımdır(ne gerekiyorsa yaparım), popülistim(bu kötü bir şey diye düşünüyorum. yani duruma göre ayarlayabilirim kendimi), para odaklıyımdır ve hayatta her şeyin paranın entrafında gezindiğini düşünürüm. popülistliğim de buradan geliyor zaten.

öz eleştiriye daha çok önem verdim. yüzleşmem için :)
  • secilmis uye  (10.12.14 17:00:53 ~ 17:01:52)
@for day to break Niye ki?

  • afush  (10.12.14 17:02:14)
5/10 tipsizim

  • tirt star  (10.12.14 17:03:57)
5,5

  • xenophobe  (10.12.14 17:09:57)
6,5-7 alırım herhalde ya

  • toua tokuchi  (10.12.14 17:17:07)
7/10

1 puan hafif göbekten
2 puan yüzümdeki izlerden kırdım.
  • sormayın bana sen o musun diye  (10.12.14 17:21:07)
9 veriyorum
En kötü özelliğim mükemmeliyetçiliğim ve insanlara fazla güveniyor olmam:(((( bi de lafa bakarım laf mı diye söyleyen adama bakarım adam mı diye. Bu özelliğimi de sevmiyorum:(((

  • mellifica  (10.12.14 18:03:56)
10 isteyene link atarım. :))

  • eli  (10.12.14 18:05:53)
1/10
Bi puan da nefes almamdan.dur lan o kızlarda oluyordu.onu da silelim en iyisi

  • high hopes of the sozluk  (10.12.14 18:13:10)
- huy.

  • sage  (10.12.14 19:12:05)
Penis kalınlığı ve boyu üstünde 10/10 :D

  • denizrocket  (10.12.14 19:31:12)
tip: 7
çekicilik: 10
cinsel yetenek: 10
karakter: 4
para: 10
güvenilirlik: 6
eğitim: 10
akıl sağlığı: 1

oran: 7.1 yapıyore

demek ki neymiş tek kriter tip olabilirmiş ki ben hep öyle yaparım. toplam oran tipe eşit oluyor.
  • disardayim  (10.12.14 19:38:43)