Nokta Atışı Laptop Sorusu

Diyelim ki maksiumum bütçe 2500-2600 tl bandında. Böyle bu fiyata aklınıza gelebilecek en iyi donanıma sahip (ssd'li + ekran kartı canavar olsa) laptop nedir? Yani "ben bunu alırdım" diyeceğiniz bir tanesi var mı? Teşekkürler.

Edit: Cevaplayan ve mesaj atan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Herkes bilgisayarın amacını sormuş, daha önce yazmamış olmamın sebebi tam olarak kestirememem. Yani istiyorum ki işlemci-ram-ssd üçgeninde süper bir hız yakalayayım, amma velakin "şu oyun da neymiş?" dediğimde veya valve'den bişey indirdiğimde kasım kasım kasılmayayım (ekran kartı). "Bunun için 4000$ monster lazım" diyebilirsiniz, eyvallah derim. Ama işte bu bütçeyle bu performansa en yakınını sordum. Tekrar teşekkürler.

amac ne?

oyun icin farkli, eglence amaci farkli, business beklentisi farkli, outdoor adamsan farkli.
  • serabetan  (10.12.14 12:06:13)
burada kan çıkar.
en son bir volkswagen golf alır gidersin lşaskdfjklşasj

şaka bir yana ne amaçla kullanacağın önemli serabetan'ın dediği gibi.
  • teritori  (10.12.14 12:20:19)
O fiyata ssdli zor. Monster notebook bak. Üzerine biraz para ekler ssd takarsın.

  • cetoxim  (10.12.14 12:23:41)
toshiba alırdım :)

  • ladybug  (10.12.14 12:42:51)
O fiyata ssd'li zor değil ama öyle ben dünyayı kurtaracak bilgisayar arıyorum diyorsan zor tabi. Zaten o paraya oyuncu bilgisayarı diye alacağın bilgisayardan daha estetik orta sınıf çok amaçlı kullanabileceğin bir bilgisayar alman daha mantıklı olur bana kalırsa. Samsung, Asus, Toshiba'nın i7 4. Nesil işlemcili bir bilgisayarını edinebilirsin. Kolay gelsin.

  • solfej  (10.12.14 13:11:41)