allahını seven üzerime özet atsın

noldunuz abi? bi ekşınlar olmuş. çizim yapıyodum bim'de bu hafta aktüel ürünlerde ne var bakarken uğrayayım dedim, bi tripler laflar falanlar filanlar. hepsini okuyacak vaktim yok, olaya hakim biri özet geçebilir mi merak ettim?

benim duyuruda özet, caps filan var. neferkitty silme diye rica ettiği için silmiyorum ben.

www.eksiduyuru.com
  • mea maxima culpa  (10.12.14 02:32:38)
@mea

onu baştan sona okursam gözlerim erir. :/ sonra bakayım madem. iyi geceler cümleten.
  • icim urperiyor  (10.12.14 02:34:13)
"adres vermedi"

  • solemio  (10.12.14 02:35:42)
iki tane cevap var. başka duyurulara ve de capslere link vermişler.

ben de girdiğimde olaylar çoktan olmuş bitmiş, duyurular silinmiş ve hesaplar kapatılmıştı
  • mea maxima culpa  (10.12.14 02:36:15)
mea'nın verdiği linkte neferkitty diye arat onun verdiği cevabı oku özet o.

  • tescillimarka  (10.12.14 02:38:13)
lisedeki kızların tribi var ya, aynılarını yalnızlıklarından dolayı burada oynuyorlar.

özet: tripçi gençliğin tripleri.
  • sorumatik  (10.12.14 02:40:51)
duyuruda çoklu hesap kullanımı muazzam boyutlarda. Pek çok girift ilişki var. pek çok stalker kullanıcı var.bazı yazarlr tadını çıkarıyor ortamın, bazısı sürekli gergin.
Bu buluşmlar hediyeleşmeler evvelden tanımalar tanışmalar aslında ortamı epey yozlaştırmış. Ben öyle herkes kendi dalgasında sanıyordum. Yanılıyormuşum. alelade bir sanal çevremiz var, düşünüp tartıp yazabilme avantajı var. ama işte primat psikolojisi müsaade etmiyor.

  • namus ninjası  (10.12.14 07:45:58)
konuyla alakalı hiç bir fikrim yok.. ama birileri büyük olay çıkardıysa karı kız mevzuu olmuştur.

not:
gidenleri de tanımıyorum. bi douchebag nickine rastlardım arada. gelirler 3-5 güne. "sırf arkadaşların yoğun ısrarı üzerine geldik" temalı bişeyler derler.

onun harici ben duyuruyu böyle bilmezdim. herkes birbirini tanıyormuş aslında. bi ben kimseyi tanımıyorum lan. hatta bi ben yabancıymışım. biriniz adınızı özelden mesaj atsın da tanışalım.
  • ibomiu  (10.12.14 08:12:11)
ya arkadaş burası insanların dertlerine sorunlarına çare bulduğu bir ortam değil mi? neden böyle şeyler oluyor anlamak güç. hayır mantığına ters yani.

  • teritori  (10.12.14 08:23:58)
Yalnızlıktan âlâ dert mi var?

  • namus ninjası  (10.12.14 09:06:32)
Çok ağır obsesif tipler var burada.

  • arnold schwarzeneger  (10.12.14 09:11:27)
ciddi ciddi psikolojik hatta psikiyatrik sorunları olan insanlar var.

bu benim yakıştırmam değil. sık sıkı duyurular açılıyor filanca rahatsızlığım var doktor tarafından teşhis edildi ancak verilen ilaçları almıyorum, tedaviyi uygulamıyorum diye.

onlar kadar da doktora gitmeyen, açıkça yazmayan vardır.

bunların gerçekten işi yok. çoklu hesap alıp internette saçmalıyorlar.

ayrıca inciküpeliadam'ın da bahsettiği güvenilir ve şirin takılan ancak arkadan iş çeviren tipler de var.

üstüne bir de işsiz güçsüz ve kötü niyetli tayfayı eklersek şenlik oluyor böyle.
  • mea maxima culpa  (10.12.14 09:23:43)
Klasik linç işte.

  • mornie  (10.12.14 09:52:58)
zirve yapıp bunları dövelim.

arnold zaten iri yarı kaslı bir abimiz, tek başına 10 tanesini hacamat eder o :)))
  • teritori  (10.12.14 09:54:56)
internet işte.

  • yogapants  (10.12.14 10:01:26)