acilden yonlendirildim ama bakmiyorlar

Bacagimdaki patlayan apse icin acile gittim. Durmadan kan akiyor. Temizleyip genel cerrahiye yonlendirdiler. Cerrahin birisi ameliyatta burisi ise kayit almayi kesmis. Kayit gorevlisi cerrahla gitti konudtu almadi. Cildiyeye gittik belki bakar diye cok buyuk ben mudahale edemem diye cerraha yonlendirdi. O kayitla ugrasan kadin uzun usun konusarak anca ikna etti acilden geldi kanamasi var vs diye. Yine de doktor anca suraya aldi. Onumde zilyin kisi var bacagimda kanama var ve acilde mudahale icin yonlendirildigim halde sira bekliyorum. Boyle durumlarda cerrah bana oncelik vermesi lazim degil mi? Yasal olarak hangi gerekceleri kullanarak sura beklemeden bacagima mudahale yaptirtabilirim. Evet oturaklarda oturuyor bacagimdan akan kanlarin ustume bulasmasini izliyorum

tekrar geçmiş olsun. ama ben çok ses etme. çıkardığın her ses sana acı olarak geri dönebilir. zıtlaşmamak lazım doktorla. azıcık daha dayan.

  • sheridans  (09.12.14 14:01:40)
Dayanın, çok meşguldür keyfi gıcıklık yapacağını sanmıyorum. Başka branş yok mu? Bir de şansınızı plastikçiyle deneyin belki daha müsaittir. Bezi kaldırıp durum ne diye bakmayın, Geçmiş olsun.

  • Lim5  (09.12.14 14:05:58 ~ 14:06:23)
Hocam dayanilcak gibi degil aciyi gectim pantolonum falan kan oldu. En az 1 saatlik sira var onumde. Biri bana yasal bir yaptirim soyleyebilir mi bu konumda?

  • oddyseus  (09.12.14 14:07:21)
Lim5 keyfi giciklik mi yapiyor bilmiyorum ama bana yardimci olan kadinin bile sirtini sivazladilar doktorun odasina girerken cok aksi odugunu soyledi bana. Diger gorevliler allah kurtarsin diyerek gonderdiler kadini adamin odasina. Adam kabulbetmedi basta kanamam oldugu halde. 2.5tan kayitlari iapatmis kafasina gore. Kadinin israrlariyla anca siraya girebildim. Yoksa sonra gelsin diye bakmadan reddetmisti

  • oddyseus  (09.12.14 14:09:47 ~ 14:10:09)
hasta hakları birimi olması lazım, gitsenize. ben birkaç defa bu şekilde işimi hallettim.

  • Phoebe  (09.12.14 14:20:53)
2 saatttir bekedigini soyleyen bi kadin var. Benim su an 2 saat bekleyebilecek bir durumum yok. Icerden hasta cikiyo ve kafasina gire yenisini almiyor

  • oddyseus  (09.12.14 14:21:15)
Hangi hastanedesin? Doktorun adıyla senin adını bana mesaj atar mısın

  • solemio  (09.12.14 14:23:43)
Bunda bir anormallik var. Bildiğim kadarıyla ufak veya ciddi, kanamalı hasta olduğunda önceliğin oluyor. Zaten acilden yönlendirilmişsin bir kere. Hasta hakları mantıklı bir seçenek bence de. Sağlık sektörüyle ilgili (Sağlık Bakanlığı'nın olabilir direk) bir ihbar hattı vardı. Oraya şikayet de edebilirsin.

  • asyamaris  (09.12.14 14:33:15)
Sabim var oraya mutlaka sikayet doktorun adini ver mutlaka, sorununu su an çozmez ama o doktorunda boyle davranmasini engellemis olursun bir baskasina karsi.

  • kompisko  (09.12.14 14:36:07)
Hasta haklariyla gorustum. Acilden oncelikli bi durumunuz oldugunda doktoru oraya cagirirlar dediler. Yani acilden sizi buraya gonderdilerse sizi oncelikli almak doktorun insiyatifidir ded. Sonuc olarak hala sira bekliyorum

  • oddyseus  (09.12.14 14:50:48)