[]

Nasıl giderim?

Sevgili Nazgüllerim, Sayın Mordor'lular, Değerli Ork Arkadaşlarım, Sayın Müdürüm Saruman,


TRT'nin kuruçeşme'deki binasına (köprüden geçerken gördüğümüz evet) itü maslak'tan nasıl gidebilirim acaba en kolay?

Yüzük sizi korusun.

 
yürüyerek gidebilirirsin ve eğer istersen ..


  • labanon  (08.12.14 22:13:04) 
1- Metroyla Gayrettepe'ye gelip Zincirlikuyu-metrobüs otobüs durağından U2'ye binebilirsin.
2- Mecidiyeköy'e gelip oradan DT2'ye binebilirsin.

Zaten bu iki otobüsten başka hat geçmiyor TRT'nin oradan yanılmıyorsam.
  • wish i could find a way to disappear  (08.12.14 23:06:42) 
ortaköy'de portakal yokuşu'ndan geçen otobüsler durur oralarda bi yerde. maslak'tan ortaköy'e gelsen kolay aslında, dt filan varsa dedikleri gibi. u2 de zincirlikuyu'dan gelen otobüs sanırım.


  • snape i başından beri tanırım  (08.12.14 23:17:16) 
wish i could find +1 öbür türlü kulağını tersten tutmak olur.
dt2 u1 u2 fikstir gayrettepeden portakal yokuşuna bağlayan

  • gis  (08.12.14 23:21:53) 
çooook teşekkür ederim hepinize.


  • goks  (09.12.14 01:03:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.