Kütüphanede mi evde mi daha iyi çalışıyorsunuz?

Selamlar;

Ben sınavlardan önce kütüphanede sabahlarsan sınavım ve çalışmam çok verimli geçiyor. Çok rahat çalışıyorum.

Ancak evde neredeyse hiç bir şekilde çalışamıyorum.

Siz nasıl çalışıyorsunuz?

inanır mısın okuldaki 9. senemde ilk kez kütüphaneye gittim geçen hafta, ne kadar pişman olduğumu anlatamam gitmediğime önceden.

  • ron dennis  (08.12.14 20:57:51)
Okul kantininde. Çok sessiz ortamlarda dikkatim dağılıyor başkalarını konuşturasım geliyor. Hafif müzik olan bi iki konuşma olan ama çok da gürültülü olmayan yerlerde en iyi çalışabiliyorum

  • nundu  (08.12.14 20:58:05)
ders çalışmak için eve çıktım yine de kütüphanede olmayınca çalışamıyorum :D

  • seksen9  (08.12.14 21:01:39)
üniversitede 4. yılım. evde roman harici kitap açmadım henüz. kütüphane, açık hava ve sakin mekanlarda çalışırım.

  • sckxyss  (08.12.14 21:04:01)
Ben yatakta veya koltukta yayılarak oturmazsam beynime girmiyor hiçbir şey.

  • yarmasimo  (08.12.14 21:10:39)
ev. kütüphanede herkesle konuşup onların çalışmasını engelleyesim geliyor.

  • kuzey li  (08.12.14 21:11:01)
Tabiki kutuphanede.

  • delifaruk  (08.12.14 21:20:57)
ömrü hayatımda asla evde verimli çalışamadım. istanbulda hangi kütüphane kaça kadar açık hangi fiziksel şartlara sahip sor söyliyim.
tv ve ateri çocuğuyum. eğer bir sebeple evde çalışmam gerekiyorsa da tv yi açıyorum düşük sese alıyorum o oda içinde çalışıyorum.

  • gis  (08.12.14 21:30:30)
kütüphanede. evde kesinlikle konsantre olamıyorum. 10 dk çalışsam 1 saat gereksiz şeylerle uğraşıyorum.

  • kakao  (08.12.14 21:50:09)
çok sessiz ortamda çalışamıyorum ben, geriliyorum. ev.

  • iste o kavunici balik  (08.12.14 21:57:39)
yari bos kafe
ya da televizyon sacma sapan bi kanalda acikken ve yalniz olacaksam ev

  • mushtopus  (09.12.14 02:01:36)
kesinlikle kütüphane.
evde anca son tekrarlar oluyor.

  • hain kostokk  (09.12.14 02:05:40)