Apple 5c'den destegi ne zaman ceker?

4'ten de cekti mesela. Bundan sonraki siralama nasil olur acaba?

4s'ten sonra 5 cikti. 5c de 5s ile cikti. Acaba once 5, sonra mi 5s ve 5c olur yoksa 5c ile 5i ayni zaman da mi desteklemekten vazgecerler?

Bir de tabi yaklasik kac sene sonra olur bu olay?

Elimizde bur adet sadece 5c isteyen bir kiz kardes mevcut. Baska hic bir opsiyon da yok :)

Tesekkurler.

en fazla 2 sene onu da bulmayabilir. baska opsiyon yok diyorsaniz kurcalamayin da alin :)
destegi cekince cihaz calismaya devam ediyor bu arada. 2-3 efektten, telefonun agirlasmasindan mahrum kaliyorsunuz.

  • melancholia  (08.12.14 19:35:46 ~ 19:36:33)
bir zaman sonra store sıkıntı oluyor ama. yeni ios gelmediği için store son sürüme ait olanlar indirilmiyor :/ bir de 2 sene az değil mi abi ya. daha 4s kalkmadı. 3gs'le 4 arası kaç sene geçti. ben 4 sene falan diye düşünmüştüm yinede :/

  • c1b2k3  (08.12.14 19:42:11)
Şimdi bakarsak 4s bitti, seneye 5 bitecek, 5c 5'e daha yakın bir cihazdı sanırım ama yine 5s ile birlikte çıktı ve işlemci hızı falan 5'e benzese dahi daha güncel, apple zannetmiyorum ki desteği 5'le birlikte kessin, keserse hata etmiş olur, 5s ile birlikte kesilir destek yüksek ihtimal yani 2016'ta da bir güncelleme alır ama baya yavaşlamış olur unutmayın :D

  • atom karincanin torunu  (08.12.14 19:56:08)