dönerin içinde fosforlu yeşil şeyler

devamlı dışarda yediğimden bu ara çok denk geliyor. dönerin pişmemiş diğer tarafını çevirdiğimde yeşilli pembeli 1 mm kalınlığında çizgiler oluyor.

işin ilginci bunlar daha kaliteli yerlerde yediğimde denk geliyor. dandik restoranlarda ise hiç denk gelmedim.

bunlar nedir?

bir ve domates. özellikle tavuk dönerde

  • mrvengeance  (07.12.14 23:11:00)
ince yağ katmanından dolayı ışık farklı kırılıyor sanırım, lise 3 fizikte vardı o muhabbet. yerdeki otomobil kartellerinden dökülmüş yağlardaki renk skalası ile aynı şey

  • okumayi sevmeyen okur  (07.12.14 23:13:01)
vitamini

  • invisible__  (07.12.14 23:14:26)
yeşil kedi eti olmasın divitcan malum böyle şeyler seni buluyo? www.turkiyegazetesi.com.tr

  • solemio  (07.12.14 23:15:26)
aynen! ben de çok denk geldim normaldir herhalde.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.12.14 23:16:11)
oha o nasıl kedi lan. yok abi yağ olamaz oynayınca rengi değişmiyor bildiğin fosforlu açık yeşil fotosu da var da şimdi yükleyemedim.

marka da vereyim kasap dönerde hep denk geliyor, onla aynı fiyata yediğim her yerde denk geldi. insanın yiyesi gelmiyor görünce
  • divit  (07.12.14 23:19:25)
şu cevaplara tik atsana sen bakıyorum hiçbirine atmıyosun cok mu zor?

  • solemio  (07.12.14 23:28:00)
Foto olsaydi aslinda iyi olurdu.

  • mandalina kokusu  (07.12.14 23:28:25)
kuyruk yağıdır o. güzel merak etme.

  • tescillimarka  (08.12.14 00:00:08)
bahsettiğin 2-3 hafta önce bir arkadaşın yediği dönerde ben de görmüştüm. bence çıktığında garsona sor. bizim durumumuzda arkadaş o kısmı ayırıp yememişti.

  • iron  (08.12.14 00:06:12)