hayatınızın bir dönemiyle

özdeşleşen parçalar, grup ya da vokaller var mıdır sizin de benim gibi. hani ne zaman işitseniz geçmişe dönüş yaşadığınız?

www.youtube.com

edit, @solemio nun paylaşımından sonra eklemeden edemedim,

yaşar ve divane albümü. 97 yılı. hala durur kaseti.

melih kibar-sessiz veda
www.youtube.com
her duyuşumda dinleyişimde bir garip oluyorum.
  • uzunuzunilgi  (07.12.14 22:32:08 ~ 22:35:29)
Pain of Salvation- İter Impius
Ahmet Kaya- Beni Vur
David Guetta- Memories
  • damdanakan  (07.12.14 22:33:56)
Yaşar kurt - ben ölmeden önce

  • sormayın bana sen o musun diye  (07.12.14 22:39:46)
düş sokağı sakinleri üniversite hayatımla özdeşleşmiş durumda.

  • amelie poulain  (07.12.14 22:54:47)
Şu şarkı gönderildikten 15 dakika sonra Ankara'ya sürüyordum www.youtube.com

  • solemio  (07.12.14 22:59:02)
O kadar çok var ki , hayatımın bir bölümü şarkılardan ibaret (orta okuldan üni bitene kdar)

Sarkıyı dinlediğimde aklıma hep bişiler gelir tarihi çıkarırım çok net. Kimse hatırlamaz ben hatırlarım genelde.
  • lilidance  (07.12.14 23:18:28)
System of a Down - Steal This Album

Hâlâ duyunca ÖSS için test çözdüğüm günler aklıma geliyor, geometri sorusu çözmek için ellerim kaşınıyor. Ne çözerdik be...
  • wish i could find a way to disappear  (07.12.14 23:19:08)
universiteye hazırlık: no alarm, no suprises
universite: Fade out.
askerlik: kis masali (onu dinleyebildik anca)
  • sndnzr  (07.12.14 23:30:41)
2007 31 aralık gecesi yeni yıla bilgisayar karşısında girerken.. bir önceki 31 aralıkta yanında olan sen bir hiç uğruna girer sevgili aklına gelip ekşi sözlükte karşıma çıkan bir şey diyelim. adamlar özel çekim yapıp yüklemişler youtubeye..

www.youtube.com

o gün sabah kadar dinledim. ne kadar acı geldiğini bilen bilir. yıllar geçse bile unutulur mu bu gece?

o başkasının yanındayken bir monitör karşısında yazarsın bunları acı acı. gözlerin dolarak.

tanrı veya evrenin bir gücü varsa bize yaşama hevesi bahşetsin, neşe misafirimiz olsun, yatıralım besleyelim onu. eğer yoksa biz 'bira'mızla mutluyuz. biz böylede güzeliz.
  • dokuzonbeş  (07.12.14 23:40:18)
lise dönemi - vega,pilli bebek

  • bahcemaruf  (07.12.14 23:41:04)
lise donemi: savage garden

  • tirt star  (07.12.14 23:41:54)
lise dönemi: rüzgar - zifiri

  • rivulet  (07.12.14 23:51:21)
aslında pek sevdiğim bi şarkı da degil ama "sarı laleler" garip bi dejavu yaşatıyor. ortaokul dönemleri

  • feykalade  (08.12.14 16:24:55)