[]

wap teknolojisi öldü mü?öldüyse neden?

iyi geceler herkese, bugun 3.sorum ama ınternette pek bişey bulamadım.wap wireless ve gprs yüzünden işlevsizleşti mi yoksa hala kullanılıyor mu?
 
sonlara doğru bişeyler yazılıp çizilmiş www.eksiduyuru.com


  • gargamel  (06.12.14 23:23:43 ~ 23:24:32) 
Teknoloji dedigin yenisi ciktimi bayilir,daha yenisi ciktimi,komaya girer boyle siralamasi.wap diye bir sey hala var ama neden kullanasin?

Wireless i buraya baglayamayiz.pesine gprs geldi,edge vs

Ingilizce varsa suna bir bak

en.m.wikipedia.org
  • cizgilipijama  (06.12.14 23:24:28) 
Ölmedi, eski telefonlarda hala mevcut. Hatırlar mısın bilmem, g ve e harfi oluyordu internete bağlandığın zaman.
Şimdi ise akıllı telefonlarda bu üç şekilde mevcut. Edge, 3g ve hspda.

Yakında 4g ve 5g çıktığında da bunlar ölüp yerine yenisi geçecek. Ve bu böyle devam edecek.
  • cetoxim  (06.12.14 23:37:53) 
verimsizdi, sms tabanlı bir teknolojiydi.


  • orpheus  (07.12.14 02:36:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.