Yurtiçi Kargo Belası

Ya biliyorum Yurtiçi Kargo en kötüsü falan filan ama bu kadarını da yapmasalardı iyiydi. Evime en yakın firma buydu, ki keşke olmasaymış. Hiç değilse benden sonrakiler bu firmayı tercih etmesin diye milyonuncu kez de olsa şikayeti yazayım da başkası yanmasın. Geçtiğimiz Salı günü İstanbul'dan (hatta Kurtköy şubesinden) İzmit'e (110 km, otobüsle molalı 2 saat) 24 saat içinde ulaşacağı söylenen tarifeden bir kargo gönderdim. Adamlar şubesinde esir aldı resmen gönderimi.

i.imgur.com

O gözüken "bekletiliyor şubede" ibaresinin nedeni "zaman yetmezliği"ymiş. Vakit yetmemiştir o yüzden arkadaşlar iletememiştir diyor. Ulan dangalak diyorum ben de, sabah 11'de 12'de zaman yetmezliği mi olur? Kargoyu arabaya koymayı beceremediysen akşam 5'te 6'da zamanın yetmez. 3 gün arka arkaya taşak geçermiş gibi bunu yazınca her yerden şikayet ediyorum. Ama onlardan da ulasan yok. Yahyakaptan şubesinin telefonu 3 gündür meşgul. Meşgul olmadığında da açan yok zaten. Verdikleri İzmit Genel Birimi'nin telefonu hiç çalmadan kapanıyor. Müşteri hizmetleri, sitelerindeki şikayet bölümü denendi, sonuç alınamıyor. Napayım daha?

Sevgiler.

@prhn, umarım kargoyu kaybetmeyi de başaramamışlardır. Eğer öyleyse daha da beter ederim zaten :)

  • ufukcel  (06.12.14 15:30:32)
aynı seyi esk.de yaşadım 4 gundur bekletio abiler. şubeye gittiğimde baktım telefonun fişini cekmişler :) aa cıkmış diolar bide. şikayet etmediğim yer kalmadı. bölge mud. genel mudurluk dmarket ... şikayet et.

  • cptxxx  (06.12.14 16:37:19)