Canli mac anlatimi yapan bir site?

Merhabalar, 2-3 ay once bir site bulmustum futbol maclarinin canli gosterimini yapiyordu. Tv yayini gibi degil tabi football manager'in 2 boyutlu gosterimi gibi top o sirada nerde kimde seklinde gosteriyordu. Yani ustten buyuk dairelere kucuk top geliyordu falan filan. Uzun aramalarima ragmen siteyi bir daha bulamadim. Sanki Broadage denen firmanin sundugu bir hizmetti.
Bu siteyi veya buna benzer kaliteli mac anlatim animasyonu yayinlayan site biliyor musunuz? Sahadan'in anlatimindan daha iyi olsun o bile yetebilir:)

Yuh öyle bi olay var mıymış? Bir Futbol ve FM manyağı olarak bu benim her dakika hayallerimi süslüyor ki sen izlediğini söylüyorsun.

Broadage adlı firmanın sitesine baktım orada ntvspor, iddaa, bilyoner, nesine vs. gözüküyor müşterileri arasında. Şu anda maç olmadığı için bakamadım ama bildiğim kadarıyla bu sitelerde o dediğin gibi 2D anlatım şekli yoktu.

Dediğim gibi bu benim hayalim. Hatta Lig TV'nin böyle bir hizmet getirip daha ucuza, normal maç yayınına alternatif bunu yapması gerektiğini bile düşündüm. Aklına gelirse veya bulursan o dediğin siteyi burada paylaşmanı rica ediyorum.
  • Skey295  (06.12.14 03:14:39)
bet365'in canlı bahis kısmına girerseniz her maçın grafiksel olarak gösterimini bulabilirsiniz.dns olmadan girilmez bu arada yasaklı sitedir haliyle.

  • sizbuyollardangidiyokenbizdonuyodukolum  (06.12.14 03:26:33)
tempobet canli bahiste de grafiksel gosterim var

  • medievalman  (06.12.14 06:38:01)