iran kedimin gözü

paşamın tek gözü kısık korsan gibi duruyor. çok sık tekrarlanırdı damlayla geçerdi ama bu sefer uzun sürdü. gün içinde asit borikle temizliyorum daha önce olduğunda gentagut damla vermişti veteriner ama bu sefer geçemedi gitti. mutsuz, keyifsiz biz de öyle.
teramisin mi sürsem gözüne ne yapsam ? tırnaklarını kesiyorum,, dışarı çıkmıyor tamam bu cinslerin gözü akıyor ama çok sık tekrarlanıyor. rutin kontrollerde sorun yok veteriner diyo anlamyıorum ben bunu
katarakt başlangıcı falan da var sanırım görmesinde problem yok ışıkla göz bebekleri büyüyor küçülüyor ama tek gözü flaş ışığında çekilen fotolarda farklı gözüküyor. veteriner göz uzmanı nerede vardır anadolu yakasında?

imgur.com maşallah diyin:)

Alkolu fazla kacirmis pasa ondan olabilir :)

  • luciferhk  (06.12.14 03:19:08)
Dostum kedi demişsin ama bu Süleyman Demirel.

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (06.12.14 08:48:05)
Vallahi Süleyman Demirel ya :D Bi sorun görünmüyor belki gözünde bi batma hissediyordur, belki keyfi çok yerindedir bazı kediler yapıyor böyle, teramisin falan sürme iyice kıllandıysan bi veterinere göster ama onun da bişey diyeceğini sanmıyorum. Nemli bezle yüzünü gözünün etrafını temizleyebilirsin.
Ha veterienr sorun yok diyor demişsin. Göz uzmanı vet zor çok zor :D
Fakat Üsküdar'da bu Bey var, ona götürebilirsin iyidir kendisi.
www.vetgoz.com
Edit: Prof'un faturası tuzlu çıkar ben söyleyeyim de.
  • solemio  (06.12.14 09:00:40 ~ 09:01:58)
Benimki gozunu bir yerlere carptiktan sonra kisarak bakiyor. Patisini yalayip, patisiyle gozunu ovaliyorsa sorun olabilir. Geciktirmeden baska bir veterinere gitmenizi oneririm.

  • boyalı kuş  (06.12.14 13:49:09)