Kas Gevşeticiler Bir Halta Yaramıyor?

Selamlar.

Ya bir yerimiz tutulduğunda falan bu kas gevşetici kremlerin iyi gelmesi gerekmiyor mu? Bende mi bir arıza var anlamıyorum ama, mesela normalde boynum tutuluyor, iki günde geçiyor. E boynum tutuluyor, iki gün boyunca kas gevşetici sürüyorum, yine iki günde geçiyor? O kadar sakatlıktır, tutulmadır, şudur budur, bir ton şey için ısrarla kullandım bu kas gevşeticileri, hiçbir işe yaramadı şu ana kadar. Bende mi bir arıza var? Kremlerde mi arıza var? Yoksa bir şeyi yanlış mı yapıyorum? Nedir?

Kremleri bilmem de ilaçlar çok işe yarıyor. Diş ağrısını bile geçirebiliyor. Süper.

  • Karmaşıklık  (05.12.14 23:49:32)
hap+1 elden ayaktan düşürüyor resmen

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (05.12.14 23:50:49)
bi doktor bana spor sonrası tutulmalarda kas gevşetici içsen de pek bir işe yaramadığını çünkü birikmiş laktik asidin uzaklaştırılma süresi ile alakalı olduğunu, bunun da sadece dinlenmekle mümkün olduğunu söylemişti.
ne kadar doğru bilmiyorum tabi :)

  • neferkitty  (05.12.14 23:52:54 ~ 23:56:20)
kas gevşetici olarak felden tablet kullanırım her daim de işe yarar. ben-gay ve muadillerinin işe yaramadığı da oluyor. bir de jel yada krem i sürdükten sonra o bölgeyi sıcak tutacak bi düzenek(yazma bağlarsın ne bileyim havlu vb.) oluşturmak etkisini arttırıyor sanıyorum. sürüp açıkta bırakıyorsan belki de...

  • gis  (05.12.14 23:54:03)
Kas ağrısı için dolgit(ibuprofen) veya fastjel( ketoprofen)+muscoflex(tiyokolsikosid) sürüyorum, hayatıma devam ediyorum. Hiç hap olarak icmedim. Gayet yeterli oluyorlar bende.

  • Lim5  (05.12.14 23:56:35)
sana bi esmeron getiriyim :))) www.ilacprospektusu.com
şaka şaka :))

  • GreyFever  (05.12.14 23:56:47)