kesinlikle önermeyeceğiniz ürünler mağazr vsneler

Benim onermeyecegim sony nwz-b183 mp3 playerı. Ses kısık kardeşim. Oyle kısık ses olunca 20 saat tabi gider sarj. Dandik radisson bin kat daha iyi.Genel olarak apple haric sony philips avrupa standartlarina gore seviye ayarlaması yapıyormus

Guvenmediginiz bir urun varsa teknosa dan almayın. Paket acildi degisemeyiz muhabbeti yapıyorlar.

ayarlardan bölge secimi vardır, avrupa dışında birşey yap.

  • mattiadestro  (05.12.14 22:03:39)
philips cruzer tıraş makinaları. arkadaş herkes bayıla bayıla birbirine öneriyor. sıfır almıyor kısa sakalları. tarağını takınca sakallarım takılıyor acıtıp koparıyor. ağda yaparım daha kolay mk. millette nasıl sakal var anlamadım. takılmıyor mu sakalınız makinaya?

  • secilmis uye  (05.12.14 23:02:39 ~ 23:03:03)
@great violonist hangi kulaklıkla kullanıyorsun?

@secilmis uye cruzerlar philips değil braun markasına ait
  • freebird5406_2  (05.12.14 23:15:33)
Aga philips aldim modeli tam hatirlamiyorum ama ayni kulaklikla dandik mp3 e taktigimda hayvani ses elde edebiliyorum oyle bi durum var

  • greatviolinist  (05.12.14 23:24:12)
pardon braun'muş şimdi baktım. uzun süredir kullanmıyordum.

  • secilmis uye  (06.12.14 10:51:14)
@secilmis uye haklı. dönebilen başlıklı tıraş makinası almayın abi. örnek olması açısından www.hepsiburada.com

DualPrecision, ultra track ya da triple track olarak isimlendiriliyor, almayın.
philips'in bir modelini kullandım aynı dertlerden yakınırdım.

ha alırsanız şu tarzda bişey alın; braun 5030s ceemea
  • gargamel  (06.12.14 12:27:23 ~ 08.12.14 11:13:46)
quicksilver ürünleri. loose fit asker pantolonumun güneşte rengi attı yavaş yavaş. toma suyu değdi, kuruyan yerlerin sınırları griden kızıl-boz tonlara döndü iyice.
aynı sezon aynı yerden aldığım siyah yazlık gömleğimin de koltuk altları yırtıldı.
ben hala giyiyorum bunları, önemsemiyorum da ama indirime bile girmeyen ürünler bunlar. 3 ay baktım fiyatları kımıldamadı hiç. sezonları geçmesine rağmen hem de.
beklediğim kalitede çıkmadılar.
  • namus ninjası  (06.12.14 12:32:35)