[]

Ptt kargo -yanlış adres

Merhabalar,

Kargo gönderirken adres kısmına "Konyaaltı-antalya" yazacağıma;
"Merkez-antalya" yazmışım. Diğer kısımlar yani mahalle cadde vs sorun yok.

Kargomun geleceği hakkında bir fikri olan var mı?

 
konyaaltı merkez ilçe zaten sıkıntı olmaz, gideceği yere gider..


  • calzoncillos  (05.12.14 22:09:36) 
Hele posta kodu varsa hiç sıkıntı olmaz.


  • battal gemalmaz  (05.12.14 22:28:07) 
trumanshow'a teşekkürler

calzoncillos bilerek mi söylüyorsun yoksa bu bir tahmin mi? yoksa bilirsin bizde işler en saçma şekliyle olup biter. yani bu çözüm varken o kargoyu taa Ankara'ya geri de gönderir bu adamlar. 444'lü noyu aradım ama illa şubeye gideceksin diyorlar. şubeye gitme imkanım da yok. telefonda şu küçücük bilgiyi düzeltmediler.

battal gemalmaz maalesef posta kutusunu yazmadım :)
  • dengelisiz  (05.12.14 22:40:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.