İddaa- şu Mantıklımı

Sözlükte biri paylaşmış. Sistem 4 oynayıp 11 maç yapıyoruz. 330 tl basıyoruz, 4 maç tutarsa 330 lira aynen geri geliyor. Tüm maçlar handikap 0.

----------------------------------------------------

sevgili sözlükçülere kıyağımdır. sürekli uyguladığım sistemle bu hafta çıkardığım maçları sizlerle paylaşacağım.
sistem şu şekilde oynanacak: 11 maç vereceğim ve sistem 4 işaretlenecek.verdiğim maçların hepsi handikap sıfır ( h0 ) oynanacak. 11 maçta 4'ünün tutması halinde paranızı kurtaracaksınız.11 maçta 4 sistemin ücreti ise 330 tl. gelelim maçlara.

konya-mersin
balıkesir-fener
bursa-kasımpaşa
sivas-erciyes
kayseri-osmanlı
southampton-m.united
hannover-wolsfburg
elche-atl.madrid
granada-valencia
evian-lyon
bordeoux-lorient

not: maçların hepsi handikap sıfır ( h0 )

---------------------------------------------------

4ten fazla maç tutarsa kazancımız? Ayrıca neden 330?

  • seabird  (05.12.14 21:17:38)
toplamda 330 farklı iddaa kuponu yapılmış oluyor o yüzden.

4'ten fazla maç tutarsa ikramiye tutarı haliyle artıyor, hepsi tutarsa 50000 veriyor.

ancak dört tanesi tutar mı o şaibeli.
  • yatagants  (05.12.14 21:18:58)
Lisede kombinasyon vardı ya

11in 4lüsü. 11x10x9x8 / 4x 3 x 2 x 1 ten 330
  • Cursed Chico  (05.12.14 21:21:51)
her bir macin ortalama h0 orani 4 olsa (ki genelde 4 ten azdir) dort mac tuttugunda alacagin miktar 256 lira olur.
iddaa'da mantik aramak ise cok mantikli degil. ben 330 lira verip bu kuponu oynamazdim.

  • amuzende  (05.12.14 21:26:07)
bahiste kazanmak için iddaa üzerinden giden adamların laflarına inanma. hayatında arabaya binmemiş birinden araba kullanmayı öğrenmek gibi bir şey bu. iddaa'dan oynayan adam bahisçi falan değildir, eğlencesine oynuyordur. eğlencesine oynayan adam da uzun vadede kazandıracak sistem üretemez.

3 tane maç sonucu bilemeyen adam 11 tane maç yazıp bunların içinden 4 tane handikaplı 0 bilecek istikrarlı olarak öyle mi? tamamen saçmalık.

illa deneyeceğim diyorsan hayali kasayla en azından 2 ay yap bunu. 8 hafta sonu falan sürdür. bak ne giriyor ne çıkıyor. sistem dediğin, taktik dediğin böyle olur. önce denemek lazım.

ben böyle yazınca da kızıyorlar, "kardeşim illegal siteden mi oynayalım illa, çekiniyoruz" falan diye. oynayın demiyorum. iddaa oynayın. bana ne. ama iddaa bahis firması değil. orada oynayıp millete bahis dersi vermeye kalkmasın kimse. gelmiş geçmiş en dandik, en pislik firmalardan biri. bahisten para kazanmak istediği halde iddaa oynayan adam ya fazla hayalperesttir ya maldır kimse kusura bakmasın. bizzat şike yapan adamlar bile 4 maçtan 3'ünün sonucuna etki edebiliyor amk, dünya üzerinde hiçbir insan düzenli olarak 3 ya da 4 maç bilemez. öyle bi dünya yok
  • pescador  (05.12.14 21:26:42 ~ 21:28:57)
diyelim 4 maç tuttu.(4 maç oranı 330un altında kalır) bak bu bile garanti değil ama neyse tuttu diyelim. hadi diyelim 4ten fazla tuttu. ortalama kazancın 330 lira verip, 15-20 tl...

hadi üst üste 15 (kez) kupon oynadın, 15 kupon sonucu ortalama kazancın=(15x20)=300tl

16. kuponda tutmadığını düşünelim. ne oldu?

330 tl çöpe gitti.

sen ne kazanmıştın? 300

300-330= -30

masa kazanır...
  • farrytikki2  (05.12.14 21:35:26)