BTK'ya şikayet ne zaman sonuçlanır?

TTNET'i BTK'ya şikayet ettim. bugün aradılar ama hat annemin üstüne olduğu için bilgi vermediler. sitede ise cevap bekliyor gözüküyor hala. ne zaman cevap verirler? cevap yazılı mı olur?

bu arada tavsiye ediyorum, baya etkili oluyor sanırım. tuketici.btk.gov.tr

Digiturk'ten Türk Telekom'a geniş bir skalada şikayet edesim var...

Buradan yaptığınız şikayetleri hat sahibine hesap açarak yapın, daha önce kendi hesabımdan annemin üzerine olan hat için şikayette bulunmuştum, hat sahibi şikayet etsin demişlerdi :D
Güzel sitedir, kesinlikle daha farklı yaklaşıyor firmalar.

  • atom karincanin torunu  (05.12.14 17:35:05)
annemin adına açtım hocam ben de, ama şimdi telefonda ne deseler "hıı" diyecek, o yüzden yazılı olsun da cevap vereyim diyorum :)

  • passion rules the game  (05.12.14 17:36:59)
benim ttnt'i şikayetim 2 hafta içinde sonuçlanmıştı. ttnet'i kapımda köle etmiştim o dönem, öyle taşaklı bir şey bu btk.

yazılı olarak da bir şeyler göndermişlerdi bana. mail de atmışlardı.
  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (05.12.14 17:37:15 ~ 17:37:56)
2 hafta da uzunmuş ya, benim şikayet sebebim telekom fibernet var dediği halde bize adsl bağlamaları...topu da işte türk telekom'a atacaklar muhtemelen ama sonuna kadar gideceğim.

  • passion rules the game  (05.12.14 17:38:34)