pamukkale' deki filmlerden biri

merhabalar, gecen kardesim de denk gelmis otobuste, bahsedince ben de hatirladim ama adini bulamadik.

filmde saksofon calan bir adam bir sureligine evini kiraliyor. kiraci kadin kurbagalarla ilgilenen bir bilim bayani. adam kendi evine donmek zorunda kaliyor, birlikte yasiyorlar filan. adamin baligiyla kadinin kurbagasi birbirine aşık oluyorlar(!!!) baliga saksofon calininca kendinden geciyordu bir de

kesin bilen vardir, beklemedeyiz

ya o değil de bilim bayanı ne ya???
arkadaş ne korkaksınız kadın demeye. bilim bayanı ne?
Bilim kadını o kardeşim. bu kadar tırsmayın bizden de bize kadın demekten de yahu.
  • bradshaw  (05.12.14 14:04:13 ~ 14:04:40)
efenim ironiden anlamayan nesle..:)) keske bilimsiz bir erkek olsaydim da sen hakli ciksaydin bradshaw amma tam tersi bir durum soz konusu maalesef//

  • fallopian  (05.12.14 14:11:39)
verdiğin keywordlerle arattım şu çıktı.

www.imdb.com
  • sir gawain  (05.12.14 14:15:41 ~ 14:15:52)
sir gawain buydu iste cok tesekkurler

  • fallopian  (05.12.14 14:17:47)
bilim bayanının nesi ironi pardon? ironinin ne demek olduğunu bilmiyorsun demek ki. sıkışınca "ironi :))))" demek de moda oldu. valla haklı çıkmak değil burda konu. kurbağalarla ilgilenen bir bilim bayanı dersen gayet de düz anlam, ironisiz, mecazsız direkt anlatmış olursun. Türkçe dersi de verdiriyorsun ya, aferin.

  • bradshaw  (05.12.14 14:24:47)
bilimin cinsiyeti olmaz. dağılın.

  • fallthepieces  (05.12.14 14:49:53)
bradshaw "kiraci kadin kurbagalarla ilgilenen bir bilim bayani" cumlesinde kadin sozcugu gecebilmis, siz neyin korkusundan bahsediyorsunuz. 'bayan' ifadesinin de oraya fazladan kulak tirmalasin diye konuldugu belli.. merak ettigim neden hircinlastiginiz? sanirim bir erkek olsaydim daha mutlu olacaktiniz, kadin oldugum icin tum tezler curudu, laflar tukendi ve kendinizce tumcede anlam bilgisine soyundunuz

sizin yaptiginiz gibi az malzemeyle cikarim yapinca boyle sakil oldu, yanlisim varsa kusura bakmayin
  • fallopian  (05.12.14 14:54:28)
bilim kadını dedikten sonra ağzını sabunla yıkadın mı sorun kalmıyor. rahat ol. te allahım!

  • sheridans  (05.12.14 14:54:30)