enpara - faiz

selamlar,

enpara hesabı açtırdım yeni. bugün de içine bir miktar para attım atm'den.

şimdi ben bu paranın bir kısmına 1-2 ay hiç dokunmayacağım mesela. çok bi para değil ama yine de boş durmasın. enpara'nın bu meşhur faizlerinden falan yararlanmak için ne yapmam lazım? nerde o buton/sekme? göremedim ben.

teşekkürler...

vadeli hesap veya birikim hesabı açıp parayı o hesaba yatırman lazım.

  • lemmiwinks  (05.12.14 12:48:06)
1-2 ay dokunmayacaksan vadeli hesap açman gerekiyor. Zaten vadeli hesap süreli olur. Ama lazım olusa para çekeyim diyorsan birikim hesabı aç. Yalnız onun faizi daha az.

  • nuka cola  (05.12.14 12:51:33)
üç tane fatura talimatı verirsen birikim hesabının faizi biraz artıyor.

  • inheritance  (05.12.14 12:54:21)
birikim hesabı açınca kafama göre yatırıp çeksem de ordaki miktara ufak da olsa zam mı geliyor? nerde onu açma butonu?

  • dusmanimizkindirbizim  (05.12.14 12:54:44)
vadeli değil de birikim hesabına aktarmak istiyorum. aktarma butonu nerde işte abi?

  • dusmanimizkindirbizim  (05.12.14 13:09:56)
vadeli hesabın faizi çok daha yüksek birikim hesabını tavsiye etmem. hesap aç kısmında vadeli seçeneği olması gerek

  • toua tokuchi  (05.12.14 13:12:00)
Ya vadeli hesap aç daha sonra vadesizdeki paranı vadeli hesaba gönder işte. Gayet basit bir işlem

  • patiska  (05.12.14 13:31:10)