Almalık Değil Bakmalık Olsun

Antik Romanın Uygar toplum bireyleri, sanata ve tarihe değer veren siz değerli insanlar..

İstanbul'da müzayedelere katılmak istiyorum.

Almalık değil bakmalık..

Bu müzayedeler nerede ne zaman yapılıyor gibisinden haberlerini bulabileceğim siteler var mı bildiğiniz.. bir iki site buldum ama güncel değil sitede yakındaki müzayede diye 2009 tarihli sergilerden bahsediliyor. Hiç hoş değil tabi..

bu arada almayacaksan girebiliyor musun bir de o var? giriş şartları nelerdir?

Siz gidiyor musunuz? nasıl haber alıyorsunuz? gibi sorularla karşınızdayım.
buyurun dinliyorum.

www.muzayededunyasi.com var benim bildiğim. ama eskisi kadar sık olmuyor sanırım artık. fakirlikten bir noktada izlemeyi bıraktım ben. bakmalık değil almalık noktasına geçersen gümrük satışlarını da takip et bu arada, çok beklenmedik şeyler çıkıyor.

katılmak için şartlar değişiyor. bazısının sembolik bazısının aşırı ücreti oluyor. genelde önceden kataloga bakıp telefon açıyor, rezervasyon yaptırıyorsun, öğreniyorsun nasıl ve ne olacağını o organizasyonda.
  • rygard  (04.12.14 12:35:19 ~ 12:38:15)