Gilette ProGlide yedek bıçak sorunsalı (power vs normal)

selamlar,

yedek bıçağımın kalmadığını dün gibi farkettim. az önce hepsiburada'ya girdim almak için (en düşük fiyat oradaydı) ama bende olan model proglide power için olan yedek bıçakların kargoya veriliş süresi için 6 gün yazmışlar. pazartesi seyahate çıkacağım ve yanıma yedek bıçak almam şart.

sonra baktım düz olan (powersız) proglide süper hızlı gönderi ile aynı gün kargoya veriliyormuş. şimdi ben bundan sipariş etsem power ile kullanabilir miyim? takma kısmında sorun çıkarmaz diye tahmin ediyorum, uyumludur heralde ama o titreşim olayını kullanabilir miyim? hayır bir de 8'li set olarak satılıyor sadece hepsiburada'da, sonra elimde patlamasın? cildim hassas, çok kolay tahriş oluyor, bu power'ın kıpraşımlı olması fena gelmemişti.

deneyen oldu mu böyle bi acayipliği?

bu power olanı:
www.hepsiburada.com

bu da normali:
www.hepsiburada.com

Kullanırsın çok bişey farketmiyor.
Ben hangisi denk gelirse onu alıyorum.

Power olanların jeli biraz daha fazla dayanıyor o kadar
  • cashiz  (04.12.14 08:06:37)