deri ayakkabı bakımı

yav bugün derimoddan ayakkabı aldık, nasıl bakacam buna dedim kız bana vazelin sür dedi.
saçma değil mi ? nasıl bakılır bu ayakkabıya ? nereden boya alacaz ne yapacaz ?

Boyaya gerek yok pek, deri ayakkabilar icin bir krem var, onu ayda bir filan surmek yetiyor genelde. Her gun eve geldiginizde uzerindeki camuru filan temizlersiniz tabi.

  • ruhi mucerret  (03.12.14 22:48:01)
vazelin ayakkabıya mı?

  • sorumatik  (03.12.14 22:49:41)
badem yağı, kaliteli boya, kaliteli cila. organik fırça, kadife bez.
mehhmet nuri leflef.

  • trollmatik  (03.12.14 22:57:10)
Renksiz, krem gibi deriyi yumuşak tutan parlaklaştırmadan güzel gösteren ürünler var. Renksiz, nude boya diye satılıyor sanırım.

  • strangerinhere  (03.12.14 22:58:53 ~ 23:00:14)
örnek verebilir misiniz arkadaşlar gogıla sordum bissürü şey çıkardı da

  • baris daima  (03.12.14 23:07:33)
şu mesela

www.morhipo.com
  • sorumatik  (03.12.14 23:18:41)
deri bot falansa o aldığınız belirli aralıklarla aynı renkte deri ayakkabı boyası ile boyayın. boyama zamanı gelince o kendini belli eder zaten. her kullanacağınızda da yağlı deri ayakkabı süngerleri ile silin. kaliteli ise yıllarca eskimeden kullanabilirsiniz. vazelin olayını duymadım ben hiç. O saçma geldi bana. Toz yapışır üstüne sanırım vazelinle.

  • maxhoper  (03.12.14 23:48:01 ~ 23:48:35)
eleman doğru söylemiş. vazelin deriye bakım yapıyor, derimod'da gözümün önünde yaptılar montuma yepisyeni olmuşidi.

  • dedi ve gitti  (04.12.14 00:37:33)