İddaa'dan çok para kazanan var mı?

Pescodor mesela hacı kazanabiliyor musun sen?

Veya yüklü para kazanan oldu mu?

Oley hesabıma baktım, şimdiye kadar 350 tl yatırıp 125 tl kazanmışım. Hep kasa kazanmış.

Sizde durumlar nasıl?

en yüklü 1600 lira kazandığım oldu, kupona yatırdığım para 10 liranın altındaydı.

  • ucan spagetticanavari  (02.12.14 21:24:54)
5 verip 4 aldığım kupondan beri oynamıyorum.

evet malım.
  • seksen9  (02.12.14 21:29:49)
House Always Wins. :)

  • maxim gorki  (02.12.14 21:36:30)
siz daha el karar bebekken, şu kadın halimle bu işi kafaya takıp, verdiği heyecana da bayılıp 5 milyar civarında kazanmışlığım oldu superbahisten (o zaman çok yoktu bu bahis şeyleri) eheh.

ilk yarı/maç sonucu bahisleriydi.
  • fengari  (02.12.14 21:38:41)
genel ortalamada, 15k içerdeydim, ancak son 2k depozit yapıp 10k'ya çıktım, onu da sömürmeden azar azar arttırmaya devam. epey disiplinli oldum. çelik gibi sinirli ve duygusuz oynarsan kazanırsın. tabii öncesinde bu deneyimler için çok kaybetmen çok kazanman gerekir. uzun süre al-sat hesabı. sonrasında genel oyun hacminde %1 bile kardaysan kazancın büyük olur. uzun vadede ne kadar büyük hacim olursa, %10-%20 artılarda kalırsan iyi kazanırsın. ha birde oleyle falan olmaz bu iş. iddaa da kazanmak matematiksel olarak imkansız gibi birşey. sürekli açıklarını kovalayıp sadece onlara oynarsan epey karlı olur, ancak onun için de epey bilgili olup, yurtiçi ve yurdışını, artık neye odaklandıysan iyi takip etmen gerekir. çünkü iddaa yurdışından gelen haberlere göre geç tepki veriyor, yurtdışı bürolar bir çoğu hızlı davranıp oranlarını güncellerken, iddaa saatlerce uyuyor. bu da uzun vadede kazandırır. biraz daha açarsak, iddaa da value yani değerli oran kovalaman gerekiyor.
gambler was here

  • erenu  (02.12.14 21:39:18)
Var. Ama tabiki ben degilim. En son ne zaman kazandigimu unuttum. Yakin bir arkadasim dunya kupasinda abartmiyorum 1 hafta ust uste para aldi. Turnuvayi takip edenler hatirlayacaktir, 2. tur, ceyrek final ve yari final maclarinin cogu iy0 bitti. Bu arkadasin da oynadigi tek bahis iy0 bahsiydi. En dusuk 200-250 tl oynuyordu. Bir haftada deli para kaldirdi. Tabi kazanmasinda en onemli etken o maclara tek mac oynanabiliyor olmasiydi. Simdi de haftada 2-3 tane kazandigi kuponun resmini gonderiyor whatsapp'tan. 3 tane kg var bahsi yapip 200-300 tl arasi oynuyor. Cogunu kazaniyor. Dikkat edin maclarin buyuk cogunlugu kg var bitiyor zaten. 3 tane 1,35-1,40 arasinda degisen oranlarla kazanmasini ben de bilirim ama onun gibi yuklu para yatiracak gucum yok malesef. Yuklu oynayanlar cetrefilli kuponlar yapacagina arkadasin oynadigi gibi oynasin ve kisa yoldan zengin olsunlar :p

  • lionel andres  (02.12.14 21:45:58)
az daha ıkının, bir bilim dalı doğuracaksınız amk

  • kahve kokusu  (02.12.14 21:52:34)
@erenu

value diye bir şey kalmadı neredeyse. İddiaa artık cin gibi, yurtdışı oranları iddiaya çekiyor.
  • burberry  (02.12.14 22:39:08)
Gamesliga hic para yatirmadan 500 cektim parça parca

Hiberbet yeni sitem yine baslangic bonusu veriyor ordanda guzel kasa yaptim simdi bakalim

Bets10 100 lira yatirdim parca parca hic cekmedim.
  • bluebey  (02.12.14 22:46:23)
geçen sene misli.com dan 25 bin kazanmışım,gidenler de 21 bin liraydı.bu sene hiç bulaşmadım

  • essoist  (02.12.14 23:04:03)
çok kazanmak yok düzenli kazanmak var abi.

biraz iradeli ve sistemli oynarsan duzenlı para kazanmak işten degıl.
  • dusmanimizkindirbizim  (02.12.14 23:13:59)
12 kasım'da 100 tl ile tempobet'e girdim. biraz zar, biraz basket, biraz futbol biraz da canlı bahis'le 26 kasım'da 1200'e falan çıktım. sonra 45 dakikada bitirdim bütün parayı. hıyarlık yapmayıp çekseydim 2 haftada 1k kardaydım işte. oluru var yani.

  • xenophobe  (02.12.14 23:44:37)
2000 civarı kazanmıştım bir kere ama 600 küsur basmıştım. Daha beter kaybedince bıraktım.

  • arnold schwarzeneger  (03.12.14 07:51:05)
a.disquscdn.com

al işte :D
  • bluebey  (03.12.14 11:32:31)