Allah rızası için kulaklık önerisi

abi bildiğin sony mp3 player da ve note 2 telefonda kullanılacak kulaklık önerisi istiyorum.

Ne dinliyorum? Her şeyi dinliyorum. klasik, metal, jazz... yav hepsini dinliyorum.

200 tl yi geçmesin geçse de az geçsin. Az ses geliyor triplerine girmek istemiyorum. güçlü bi kulaklık olsun

Kulak içi kulak dışı fark etmez. Deneyimleriniz benim için önemli.

Çok muhteşem bir şey istiyorum. Paraya değsin istiyorum.

Ellerimde görünce aşık olmak istiyorum çılgınca dinliyim istiyorum...

Hatta bana " Lan bu kulaklıksız nasıl yaşamışım bunca sene" dedirtsin istiyorum.

Avuçlarıma geldiğinde dizaynından gözyaşlarım göz pınarlarımdan fışkırsın istiyorum...

Sesi o kadar iyi olsun ki gözyaşlarımda boğulayım istiyorum..

Ulan öyle bir kulaklık olsun ki onsuz nefes almak zor gelsin istiyorum..

Çok mu şey istiyorum vardır bildiğiniz.

İki yıldır note 2 nin kulaklığı ile yatıp kalkıyorum. Gerçekten güzel ama yetmiyor bacılarım, gardaşlarım.

Gücü istediğimde basurumu aktifleştirsin, en kılcal damarımı titreştirsin istiyorum...

80'lik dedem kullandığında varislerini düzeltsin istiyorum.

Bakın abi. Aldıysanız memnunsanız yazın
arkadaşlarınızdan "bi versene lan" deyip saatlerce dinleyip doyamadıysanız yazın.

"Bunun dadına doyum olmaz dinlemelere doyamassın" diyorsanız yazın...

Oğlum ben ilçede yaşıyom. Burda en kaliteli kulaklık radisson amk.

Halim acınası gözlerim yaşlı. Sizden bi kulaklık markası rica ediyorum. Çok mu şey bekliyorum. Canlarım ciğerlerim...

Bi şu mesajımı önemseyin...

Deneyip alamıyoruz.

Burası mesajla dolmassa daha da bişe istemiyorum sizden. Ne olur. Bir yorum ya...

Bir yorum...

Vallahi güzel kulaklık önerenin; sırtını kaşırım,
ne biliyim sivilcesini sıkarım,
yolu köyüme düşerse bol tuzlu bir ayran içirir, yeni doğan kuzuları sevdiririm.
koşunuza arkadaş,
belinize kemer,
arka cebinize tarak olurum...

Lan oğlum kızım yalvartma söyle bi kulaklık...

Müşkülüm..

Not: tek ricam denemediğiniz kulaklığı forumlarda orda burda görüp "bu iyimiş, bu süper lan" diye önermeyin kalbinizi kırarım.

Hadi aslanlarım hadi goçlarım göreyim gücünüzü...

Urbanears tanto. Kullanıyorum temiz ses dene göreceksin

  • diss0640  (02.12.14 20:14:10)
urbanears zinken. guclu bass seversen tavsiye ederim

  • invisible__  (02.12.14 20:49:34)
note telefonlarla da arasi cok iyo bu arada.

  • invisible__  (02.12.14 20:51:30)
kardeşim sennheiser px 200 II aldım.

2 sene önce gittigidiyor'dan 129 liraya almıştım kargo dahil. ben de kulaklığa önem veririm. sözlükteki yorumlarına bakabilirsin. ürünün incelersen; kablosunun üzerinde volume ayarı var. kulak içi değil ancak tüm kulağını da kaplamıyor. yani hayvani bir görüntüsü yok. bu kulaklı sana maximum performans vermez. tabi neyle karşılaştırırsan????

bundan iyisi marshall var. paraya kıyıp alırsan hiçbir sıkıntı çekmezsin. denedim en iyisi marshall. bildiğim kadarıyla mediamarkt'ta deneyebiliyorsun. ordan bi izlenim alabilirsin. fiyatına göre ferformansta sennehiser siker.

bi de şunu düşün lan!!!!

Alman Malı amk!! Hatırla schweinsteiger'i kroos'u dünya kupasını.. almanın tadı başka hiçbişeyde yok. sikmişim sik kafalı japonların işini.. ayrıca 2 sene diyorum. defalarca üzerine oturdum yanlışlıkla bana mısın demedi. ses ya da kabloların ek yerinde hiç bi sıkıntı yok. bi de katlanıp cebe girebiliyor. o büyük bi avantaj!!!!!!!! bi incele bunu bence
  • kalyanschik  (02.12.14 20:54:34)
Creative WP 250
kablo istemezsin bence bir kez kablosuz kullanırsan... rahatsız ediyorlar.

  • ucan spagetticanavari  (02.12.14 20:58:14 ~ 20:58:47)
akg, akg, akg, akg...
hiç başka düşünme. hadi tuzlu gelirse urbanears kransen düşün. ama başka da düşünme.

akg tüm tariflerine uyuyor. kafaüstü istersen q460 şahane olur (sıfırı 350 falan ama yakalarsan temiz ikinci eline 200 civarına bulursun)
kulakiçi dersen q350 güzel olur.

tekrar söylüyorum, akg candır. şu an urbanears kransen kullanıyorum ondan da memnunum ama bir akg değil tabii.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (02.12.14 21:03:41 ~ 21:04:15)
vsonic gr02 bass edition
vsonic vsd1
vsonic vsd3s
shure se215
bose ie2

bunlardan birini dene
  • seytan ayrintida gizlidir  (03.12.14 22:21:30)
kullandığım marka:

pioneer.

önerim:

bulabildiği paranın yettiği pioneer modeli

not: kulak için değil kulak üstü olacak yalnız

ekstra not: akg de candır.
  • we miss freddie mercury  (03.12.14 22:25:06)