küpe takmanın yaşı olur mu? özgüven kazanma vol:2

özgüvenimi kazanmaya yönelik sorulara devam ediyorum:)
askere gitmeden deldirmiştim ve gayet de hoşuma gidiyordu. ama askerden bu yana 5 sene gecti yaş da 28 oldu.
bu küpe takma gibi zımbırtılar "her şeyin zamanı var, o zaman yakışıyordur ama şimdi?" denilecek şeyler midir sizce?

hayır. her yaşta takılabilir. uff yaşlılar takmasın desek bile sen daha 28 yaşındasın.

  • elorelia  (02.12.14 12:06:03)
Valla ben olsam takardım. Dövme düşünüyorum ben de, yaş oldu neredeyse 35

  • namus ninjası  (02.12.14 12:06:13)
yaşla ne ilgisi var, bende 28 im ama geziyorum öyle, etrafımda yaşı 50 ye kadar giden birsürü adam var küpe takan

  • mirty  (02.12.14 12:08:02)
Yaşı olmaz. Karakterine ve tarzına uyduruyorsan istediğin yaşta takarsın. Benim dayım 40 yaşından sonra başladı küpe takmaya.

  • pandispanya  (02.12.14 12:08:48)
valla bizim aile babası hiç bir entelliği olmayan müdür bile takıyor. gobekli hafif kel falan.. yaşı olmaz diyorum.

  • eja  (02.12.14 12:09:23)
yoo gezilir. 10 senedir kulagındadır, zaten millet kanıksamıstır sizi. ama sımdı taktırmak sanki sacma bakıslara yol acacak gıbı:)

  • hede hodo  (02.12.14 12:09:37)
yaş 30+ takıyorum.

  • dimitri iskete  (02.12.14 12:10:11)
İlk etapta muhakkak şakalar, ti'ye almalar, laf çarpmalar filan gelecektir. Bunlara karşı kendinizden emin bi duruş sergilerseniz sorun olmaz. Ama mal insanların o tarz olumsuz yorumlarını duyduğunuzda çökecekseniz, hiç bulaşmayın.

  • pandispanya  (02.12.14 12:13:09)
yaş 35, 30 da takmaya başladım. şimdilerde takmıyorum ama seneye takabilirim mesela.

  • ravenudon  (02.12.14 12:17:05)
pandispanya +1

bu işler böyle hocu, atıyorum ben şimdi gidip saçımı maviye boyatsam (uzun süredir kafamda) millet bir hafta iki hafta dalga geçecek, diyecek ki yakışmamış olmamış, daha sonra kanıksanacak ve o halime alışacaklar. bu dediğimi iki küpemde, bir de dövmemde yaşadım. şimdi ikinci dövmeyi şöyle yaptırayım böyle yaptırayım diyorum millet güzel olmaz ki diyor, ben de sia* diyorum, benim zevkim önemli çünkü kendim için yaptırıyorum, başkası için değil.

elorelia +1 ayrıca, ulan daha 28 yaşındasın neyin zamanı geçmiş? benim de 50 yaşında tanıdıklarım var küpe takan, renkli pantolon giyen ve gayet yakışıyor adama. ha 20 yaşında tipler de var taşıyamıyorlar, belli ediyor cidden içinden gelerek mi yoksa ona buna özenerek mi taktığın/giydiğin.

sonuç: "gayet de hoşuma gidiyordu." burası yeter. tak.

*sia: avustralyalı pop şarkıcısı ve söz yazarı.
  • knight of cydonia  (02.12.14 12:23:57)
yaş 35 tunel yaptırdım yaw. 60-70 sene yaşıyosun , ne istiyosan yap.

  • aeroflot  (02.12.14 13:30:32)
tak gitsin kime ne

  • acckr  (02.12.14 18:40:37)
Yas ile hicbir alakasi yok, 50+ adamlar var gordugum cok da yakismis kendilerine.
"Bu yasta takilir mi" diyeni vur duvara yapistir.

Benim delik de kapandi dur ben de deldireyim aslinda tekrar:)
  • delifaruk  (03.12.14 00:02:13)