Bedelli askerlik başlarsa ne kadar sürüyor?

Yani varsayalım 10 ocak'ta bedelli askerlik başladı. ödeme işlem falan yapılıyor. Bu ne kadar sürüyor? Haziran ayında mezun olsam hemen gidip yapabilir miyim? celp gelmemiş olsa bile?

Esas öğrenmek istediğim ne kadar sürdüğü. Yani ödeme süresi ne kadar? son başvuru tarihi nedir?

piii ben 89'luyum. hayal oldu benim için.

bedellinin mezuniyetle alakası yok.

  • lemmiwinks  (02.12.14 11:40:31)
nasıl yani şimdi çıksa ve okul devam ederken celp gelmemiş olmasına rağmen bedelliyle yırtabilir miyim?

  • kisa bisey olsun istemistim  (02.12.14 11:45:21)
okuduğun için tecilli durumdasın zaten tecili bozdurup yaparsın yaşın tutuyorsa

  • dinsiz adam  (02.12.14 11:46:03)
celp melp yok. ver parayi al tezkereyi

  • crucio  (02.12.14 12:04:03)