avukatlik burosundan gelen haciz mesaji

bisey cikar mi? yoksa korkutmak icin mi atmislar

Sn. xxx xxx ;ELEKTRİK HIRSIZLIĞI nedeniyle yargılanmanız neticesi CEZANIZIN ERTELENMESİNE karar verilmiş olup ilam vekalet ücretine hükmedilmiş ancak yeniden yasal takip başlatılmasına rağmen ödeme yapmadığınız anlaşılmıştır.Saat 15:00 itibariyle ev adresinize hacze gelinecektir. xxx xxx xxx xx acil bilgi alınız

geleceğiz diyorlarsa geleceklerdir.

  • fallthepieces  (02.12.14 10:10:37)
var mı böyle bir yargılama ve borç? eğer varsa hacize gelmez riskleri her zaman var.

  • dahili meddah  (02.12.14 10:11:51)
Niye korkutmak için atsınlar? Önceden haber vermeleri iyi niyet göstergesi hatta.

Edit: Tabi mesajda yazanların doğru olduğunu varsaydım. Doğru değilse palavradır.
  • m e l t e m  (02.12.14 10:13:02 ~ 10:21:59)
o saate kadar evde değerli ne varsa komşuya taşıyın geçici olmak üzere. komşuluk ilişkiniz iyi ise tabi. gelirler yani

  • animalman  (02.12.14 10:13:54)
evkur borcumuz için aynı mesajı defalarca aldık, saat 15'de geleceğiz evde olmazsanız polis ve çilingir eşliğinde içeri gireceğiz falan yazmışlar fakat gelen giden olmadı.

  • tolga asp  (02.12.14 10:13:54)
genellikle korkutmak amacıyla atıyorlar. varlık şirketlerinin bir numaralı taktiği, ya telefonla arayıp gelicez derler ya da yazı yollarlar. ama ben olsam her ihtimale karşı o saatlerde evde olmazdım. siz yokken bir şey yapamazlar.

o değil de iş bu raddeye gelene kadar neden hiçbir şey yapmadın abi? banka borcu olsa neyse de fatura sonuçta. oturun anlaşın taksit falan yapsınlar az az ödeyin.
  • sir gawain  (02.12.14 10:17:31 ~ 10:21:28)
resmi tebligat değil baboş, icra takibi için resmi tebligat gelmesi lazım, SİKTİR ET yani.

  • seabird  (02.12.14 11:42:49)