bylaşık makinası

16-17 yıllık bi arçelik makina var zamanında iyi bi modelmiş, neyse bunun içindeki raflar var ya tabak bardak koyduğumuz işte tekerlekli, onlarda ufak ufak pas başlamış o rafların yenisi yok mudur yedek parça olarak üretilmemiş midir? internette bulamadım, arçelik bayisine gittim '' size kampanyalı yeni model verelim''e getirdiler. siz ne dersiniz o parçayı bulup yenisini taksam idare etmez mi?

yeni makinalar kesinlikle eskiler kadar iyi yıkamıyor. enerji tasarrufu, su tasarrufu derken bardaklar tabaklar pis pis çıkıyor içinden. yerinizde olsam ne yapar ne eder bulurdum eskinin sepetini

  • sannora  (02.12.14 07:03:47)
10 yıldan az bir süre olsaydı üretici tedarik etmek zorundaydı. ama baya bir zaman geçmiş üstünden.

bir makineyi bu kadar uzun süre kullanıp üzerine de bu sepeti yedek parça olarak siteyecek bir müşteri hayal etmedikleri için bence satışa sürmemişlerdir.

yani düğmesi kapağı pompası vs bulunur belki yaygın bir modelse, ama sepeti sanmıyorum.

uydurma yoluna gidebilirsiniz @hernezıkkımsa'nın dediği gibi.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (02.12.14 08:31:38)
(git: www.petekplastik.com.tr)
şunun gibi firmalar ile iletişime geçip sepetinizi tekrar plastik ile kaplatabilirsiniz, yenisini bulmanız bana pek mümkün gelmedi.

  • ruz  (02.12.14 10:23:30)