yanlış aslında benim omuzlarımda

bu zamanlar da geçiyor değil mi ?

buraya böyle nefret sıçmak içimdeki bütün hıncı kusmak ve sabahına hiçbir şey olmamış gibi ve hiçbir şey yaşanmamış gibi uyanmak istiyorum.( ne kadar da klişe değil mi ? ) sosyal medya mastürbasyonu işte hep bunlar.

  • metraj04  (02.12.14 03:21:45 ~ 03:22:04)
feysbukta twitterda yapınca normal de burda mı normalleştirilmeyecek

  • metraj04  (02.12.14 03:23:02)
düşünmek bu kadar zor olmamalı. insan bu kadar aptallaşmamalı ey insanlık. bir şeyi anlamak için en az 5 kere neden niye sorusunu sorması gerek insanın. böyle yapıyı sökeceksin böyle asla öze ulaşamasan da ona yaklaşacaksın.

  • metraj04  (02.12.14 03:26:14)
tabi sinirlenince her yere aforizma da sıçmayacaksın. ayıp !

  • metraj04  (02.12.14 03:26:57)
bergmanın bir filminde bir tabir vardı aşkla ilgili. aşk mükemmele en mükemmel yakınlıktadır gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. olmuşluktan ötürü kusur kaçınılmaz. ama ne kadar mükemmele koşarsan o kadar onunla olan mesafeyi kısaltırsın. o hep orda durur ama sen hep ilerlersin. seçtiğin herhangi iki nokta arasındaki mesafeyle, kendinle mükemmellik arasındaki mesafe arasında bir fark yok aslında zenon da bunu demiyor mu zaten ok paradoksunda. he fiziki olarak yormuyor mu yoruyor. ben sırf bu ılletin stresinden günde 5 kere sıçıyorum mesela. doktarlar da buna ibs diyor

  • metraj04  (02.12.14 03:32:26)
meğer serdar ortaç ne kadar da haklıymış. hakkaten hayat, beni onu öbürünü neden böyle gaddarca yoruyosun? göd hayat. bana koca bir nah çıkartan deneyimler silsilesi hayat

  • metraj04  (02.12.14 03:36:48)
ne dertler var ulan dünyada. benimkisi de mesele mi ? işte herkesin cüssesi kadar acı. dolaysız muhattabı olmuyorsan o başka acıların, ehemmiyetini kavrayamıyosun aslında. ya da bu konuda ben pek başarılı değilim diyeyim genelleme yapmayayım.

  • metraj04  (02.12.14 03:48:10)