Kaşın ortasını inceltme

Çok aşırı olmasa da kaşımın ortasında köprü görevi gören sevimsiz kıllar var. Kızkardeşim "abi biraz inceltelim ben onu ayarlarım kimse anlamaz" dese de, az biraz çekiniyorum.
Sizce ne yapayım? Kardeşimin yoluna geleyim mi?

hatun bilir işi, bi bülent ersoy çıkarmaz ortaya neticede bence.

  • devilred  (01.12.14 23:30:22)
Yüreğinin sesini dinle.

  • angelus  (01.12.14 23:30:35)
aldır tek kaş gezme çok itici duruyor, düzgün alır inceltmezse fark edilmez bile.

  • kuzey li  (01.12.14 23:33:15)
Kurtul onlardan... sene 2014 boyle seyler icin endişelenmeye gerek yok...

  • it  (01.12.14 23:33:49)
alsın am aynayla takip edin, gaza gelirse kavga çıkabilir neticeye göre

  • mahnita  (01.12.14 23:34:40)
Ortasi nasil inceltilecek hem ya... ince kopru mu olacak... kurtul gitsin hepsinden... ama kasin ustune ve altina dokunursan feminen bir hava ya da apaçi tiki cizgisi yakalarsin

  • it  (01.12.14 23:35:30)
başka bir kıza da sor. alınsın daha iyi noktasına ulaşmışsa alınması daha iyi bence de. ben de benzeri bir noktadayım malesef. vücudumda çıkmasını istemediğim her noktadan kıl fışkırıp olmasını istediğim tek yer olan saçlarım dökülüyor. insanın vücudu kendisine açık açık böyle küfür eder işte.

  • fayfim  (01.12.14 23:38:07)
Sadece ortada Saçma sapan 3 5 zımbırtı var. Oyle kıllı mıllı bi tip de Değilim hehe :) farkedilirse diye çekiniyordum ama pek de bu Düşünceye gerek olmadığını yorumlar gösterdi:) oyle iste

  • hede hodo  (01.12.14 23:39:58)
İnsanlar fark etmez, fark etse bile 2 günde alışırlar dert etme. Biz doğamız gereği her şeye alışan bir türüz. Kaşın ortasındaki kıllar Büdü'den başka kimseye yakışmıyor.

  • angelus  (01.12.14 23:44:39)
Rahatsız eden 3 5 kıl. Şirketteki güzeller Güzeli sekretaryamız da bi vakit Demişti. Olm mis gibi adamsın ama Kurtul şunlardan diye. Cuma günü izinliyim. Perşembe gecesi bunu hayata geçireyim. Hehe :) güzel oldu bu duyuruyu açmak. Eşek kadar adam olduk hala gaza gelme beklentisi içindeyiz yav:) fena

  • hede hodo  (01.12.14 23:51:30)
caps versene, oylayalım :)

  • mahnita  (02.12.14 00:03:49)
iki kız aldır şunları demişse 3-5 kıldan fazladır o hocam emin ol :D aldır bence de o zaman.

  • fayfim  (02.12.14 00:08:12)
Sanırım oyle hocam. Yav yine de aşırı değil kendimi biliyorum ben de, rahatsız ediyor iste :) etmeye başladı diyelim..

  • hede hodo  (02.12.14 00:09:55)
Aldir gitsin, hatta tam o arayı ağda veya ip ile alsın. Kaşın yay kısmına dokundurmazsan vj bülent olmazsin. Tek kas bir arkadaşımız vardı ortada acayip fazla vardı, komple aldırdı o arayı. İlk gün aa artık iki kas olmuş dedik sonra alıştık mis gibi oldu.

  • Lim5  (02.12.14 00:37:13)