Şirkette bi kadın var

İdari işlere bakıyor sözde ama alakası yok. İşte pc den araçların
Gprs lerine bakıyo kim nekadar hız yapmış kim erken girmiş
Kim yemekten geç gelmiş, ne bileyim crm den milletin programlarına
Bakıyor falan neyse biz bu kadınla devamlı çatışıyoruz, bizim patronlarında
Kendisi bilmem kaç senedir arkadaşı, enson bu kadını kalite yönetim temsilcisi yaptılar
Bende iç denetçiyim bir tane daha kız var 3 kişiyiz yani denetçi
Şimdi ilk başta benim denetlemem gereken 6 departman vardı
Ben sorularını hazırladım falan, sonra bu kafasına göre almış beni
Başka departmanları vermiş, sonra beraber denetleme yapcağımız
Departmanın sorularını istedi yolladım onlarıda , o departmanıda
Almış benden ama benım haberim yok mail atmış denetim tarihlerini
Ordan görüyorum ben tesadüfen , bugün dedim neye göre kime
Göre değişiyor bunlar, gülerek canım istedi aldım diyor , işte öbür kız
Yoğun onun sorularınada yardım et falan , ya dedim benim yoğun
Olmadığımı kim söyledi size dedim biraz gerildik kaldı böyle muhabbet
Ne yapmam lazım benim , yada olağan bişeymi bu çok mu abartıyorum
Ben ne öneriyorsunuz üst yönetimlemi paylaşayım bu durumu

Not: telefondan yazıyorum kelime hataları için kusura bakmayın

götü çok kalkmış onun patronları falan tanıyo diye indirmek lazım

  • GreyFever  (01.12.14 22:42:59)
patronlarla arkadaş olduğu için onlara açma konuyu bence. kibarca kendisiyle konuş diyeceğim ama pek anlayışlı birisi gibi durmuyor anlattığın kadarıyla. biraz daha sabret derim ben.

  • sen olmayan cocuk benim  (01.12.14 22:43:28)
sabredin, açığını kollayın, sonra üstlerine direkt şak diye bildirirken ha zamanında böyle böyle de yapıyordu ama ilk başlarda süphelenmemiştim felan diyin bence.

  • we miss freddie mercury  (01.12.14 22:48:05)
Üstüne anlat bence, ama ispiyonlar gibi değil de seni zora sokan durumları anlatır gibi.

  • Aerdem  (01.12.14 23:25:25)
Kendi işlerinizin aksadığı konusunu özellikle belirterek üstlerinize şikayet olarak değil de ne yapmam gerekir tonunda durumu anlatın derim. Bu tür davranışlara başta set çekmezseniz sonra daha fazlasını yaşarsınız.

  • qui gon  (02.12.14 08:39:41)