90lar bebeleri

pandanın bir dondurması vardı; alttan ittirmeli üstte kırmızı şapkası olan. ittirdikçe silindir şeklinde ama panda gibi(gözleri falan kakaolu) dondurma çıkıyodu. görseli bulamadım. hatırlayanınız var mı acaba?

hatırlayan ve seven varsa 2. soruya geçiyorum. panda.com.tr burdan ulaşsam yeniden çıkarırlar mı yav? 'çok güzeldi o dondurma, şapkasını oyuncak yapardım hep' diye acındırsam kendimi, çok lezzetliydi, nostaljik olur desem?

isteyenin bir yüzü diyerekten istekte bulundum :) hatta duyuru linkini bile verdim. sözlükte reklamınızı yaparım bile dedim :D umarım sözlüğe aşina biri okur.

hatirliyorum, bir yaz favori dondurmamdi :) sonraki yaz max'a gecmistim.

cikartmazdi muhtemelen :( basit bir sey olsa bir tane yollarlardi belki size ama o plastik yeri filan kalmamistir ki hic :/
  • fakyoras  (01.12.14 20:14:05)
Hatirliyorum. Pazarlama mudurunu ikna edersen cikarirlar belkim..

  • delifaruk  (01.12.14 20:17:13)
o plastikleri de bi daha üretsinler ya. 10 lira yapsınlar gerekirse ama bi daha üretsinler :(

sözlüğe başlık açsam ilgilerini çeker mi acep? change.org'dan imza toplasam?
  • seksen9  (01.12.14 20:18:30)
mr. pan idi adı.

  • icemint  (01.12.14 20:20:04)
ahhha benim çocukluğumun dondurması hatırlamaz mıyım. Çok severdim kardeşimle yerdik tadı da güzeldi. Keşke yine olsa koli koli alıp yerdim. I love panda!
Ama bence de zor ya çıkarmazlar gibi.

  • isadora  (01.12.14 20:23:08 ~ 20:24:41)
en pahalı çikolataydı amk. tek olayı da ittirmeçler filan. tadında bir numara yoktu.

  • teritori  (01.12.14 20:26:58)
calippo demeye geldim. ama calippo algidanindi degil mi?

  • exlibris  (01.12.14 20:41:37)
de ulan
ben de yazarım
mis gibiydi süt tadı gelirdi ,
off gece gece nereden aklımıza getrdin :(
  • jimjim  (01.12.14 20:52:28)
de mi jimjim ya :( süt kokusu gelirdi böyle. bilinç altımda eksik parçaları tamamlıyor olabilirim tabi :D

yazak ulan. change.org'dan şeyaparsam da haber vereyim. ama önce görsel bulabilmek lazım :/
  • seksen9  (01.12.14 21:11:27)
Reklamında da Yonca Evcimik oynuyordu. Panda Rico olabilir mi? Yoksa Panda Rico, Cornetto'nun Panda versiyonu muydu?

  • aychovsky  (01.12.14 21:17:58)
@ayçovski riconun reklamına baktım da o max gibiymiş. icemintin dediği daha mantıklı geldi ama görsellerde bulamadım. kırmızı kırmızı şapkası vardı yaa :(

@exlibris senin dediğin de değil. bu sütlü-kakaoluydu.
  • seksen9  (01.12.14 21:35:05 ~ 21:38:58)
yaa o ne güzel dondurmaydı! atska ya mail? :)

  • bradshaw  (02.12.14 09:12:12)
ben attım bile bradshaw :) ne duruyorsun? sen de atsana sen de atsana..

  • seksen9  (02.12.14 19:38:32)