ofis için fotokopi veya yazıcı tavsiyesi

eski bir fotokopi makinemiz vardı bugün bozuldu, tamir için 150 euro istediler (türkiyedeyiz) bizde yenisini almaya karar verdik. haftada birkaç sayfa fotokopi ihtiyacımız olduğu için profesyonel bir şey olmasına gerek yok o yüzden ucuz yollu bir şey bakıyoruz.

öte yandan ucuz fotokopi makinesi almak yerine 500 lira civarında fonksiyonlu yazıcı mı alsak diye düşündük, gerçi şuan kullandığımız yazıcı çalışıyor fakat kafamız karıştı.

ucuz fotokopi makinesi mi yoksa pahalı hepsi bir arada olan yazıcı mı almak mantıklı olur? mümkünse model olarak tavsiye de bulunursanız sevinirim.

kiralayın direk gider gösterirsiniz. it sektörü bu yönde ilerliyor. her şeyi kiralıyor insanlar.

  • argent dawn  (01.12.14 15:21:43)
yazıcı kiralama epey pahalıya geliyor ucuz yollu yazıcılara göre. hp 7500a kullanıyoruz 450 500 arasında. çok kaliteli değil ama epey işimizi görüyor. a4 a3 yazıcı tarayıcı fotokopi. bi de wireless kullanılıyor, paylaşmak da kolay.

  • k4l3m  (01.12.14 16:14:56)
canon kullanıyorum yıllardır, öylesine memnunum ki.

toner fx-10 olursa başınız ağrımaz.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (01.12.14 20:26:24)