En iyi filtre kahve

Evet kahveyi severim. Bir french press alıp filtre kahvemi artık evde yapayım diyorum.

En iyi filtre kahve tercihiniz nedir?

Tchibo bence. hem ucuz hem de lezzetli.

  • alaman cikolatasi  (30.11.14 22:10:28)
genel yorumlar kötü olsa da ben jacobs monarch çok seviyorum. marketlerin hepsinde var. aroması bence güzel.

  • prodeq  (30.11.14 22:12:16)
www.baristasepeti.com

diğerleri market ürünleri... şu an için en iyisi bence bu.
  • mermize  (30.11.14 22:14:14)
valla tchibo hakkaten çok iyi. normalde starbucks alırdım ama dedim bu kadar domalmak yeter gittim tiçiboya dedim ordan bana 250 gr kahve sar çekti sardı verdi 8,5 lira tuttu lan SEKİZBUÇUK! adama sarılıp öpecektim o derece bir de mis gibi koktu bütün yol boyunca metroda falan çıldırdım eve gittim dedim olum palve senin kafanı mikiyim bunca zaman zıtarbaksa o kadar paraları boşuna vermişsin diye. artık çibodan şaşmam. zıtarbakstan farkı yok acayip lezzetli.

edit: gözünü seveyim tchibo'nun kahvesini denemeden 250 gr kahveye 30 lira domalma. ha sana koymuyordur kahve sana domalıyordur o zaman ayrı ama paranı kendin kazanıyorsan yapma derim. hatta 250 gr alma git 100 gr al ya da 50 gr al, 100 gr'ı 3,5 liraya falan geliyor.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.11.14 22:14:59 ~ 22:23:17)
Peki french press olarak öneriniz var mı ?

  • vincentvega  (30.11.14 22:28:26)
kahve dünyasınınkini kullanıyorum ben sıradan ucuz bir şey ama memnunum zaten bodum gibi kaliteli ama pahalı bir şey almadıkça hemen hemen hepsi aynı neredeyse. ha mesela bodum için diyorlar ki hiç kahve sızdırmıyor, benimki sızdırıyor azıcık dibinde böyle azıcık kalıyor peki sorun mu benim için hayır.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.11.14 22:34:04)
Bende daha dün tchibo dan 500 gr kahve cektin mis koltu arabada uygun ve kaliteli.
Ben ikea dan aldim french pressimi

  • samiabi19  (30.11.14 22:34:23)
Son bir soru? Bu paket halinde satılan filtre kahveler çekirdek halinde oluyor değil mi?

Kahve dünyasının sitesinde bir set var mesela french press+250 gr filtre kahve+fincan = 35 tl bunun yanına bir de 30tlye sözen değirmen alıp takımı tamamlayabilir miyim?

Son soruydu :) teşekkürler
  • vincentvega  (30.11.14 23:03:27)
Ben filtre kahvemi evde yapamıyorum, buna ne diyorsunuz

  • amilaz enzimi  (01.12.14 07:01:32)