interrail için çanta

arkadaşlar interrail için orta kalitede bir çantayı istanbul'da en uygun nereden alabilirim? taksitle 80-100 lira arası birşey almayı düşünüyorum.

istanbul üniversitesinin beyazıt kulesi cikisindan ,sirtini eminonune vererek yurumeye başla ,yokus aşşagi inerken kavaflar ve cantacilar carsini sor.

ama once outdoor sitelere bir bak ,ikinci el interrail cantasini satan da var o paraya alacagin canta ile cok da konforlu seyahat edemezsin.

iyi yolcululuklar
  • zirveler  (31.07.09 00:28:01)
duyuruyu tara. biri "çanta var, ihtiyacı olan var mı?" diye soruyordu bugün.

  • rygard  (31.07.09 01:00:42)
o duyuru dışarıya kapalıymış.

  • turtle  (31.07.09 02:22:43)
beyazıtta mercan diye bir yer var,baya fazla cantacılar var orada,
85 lt lik dagcı cantasını 70 TL ye aldım. MCS diye bir dukkan var orada MCS marka canta satan, cok guzel memnunum ve en ucuzu ve en kalitelisi, 3 hafta once gezdim dolastim aldım.

  • manonflier  (31.07.09 12:08:23)