[]

parov stelar konseri

Gençler selam, Parov Stelar konserinde sanırım ayakta biletler bitmiş, benim bir kaç arkadaş da ayakta bilet almış. Şimcik ben ayakta alamadım. Gidip tribün aldım.

Acaba ben bu tribün biletiyle ayakta mekanına girebilir miyim pampalarımla birlikte dans etmek için?

Son çare bilet takası yapacam artık biriyle.

 
travis konserinde bu tip bi şey olmuş. saha içi bileti olan tribüne gidebilmiş sonra geri dönmüş falan. ama ilk konserdi o tabiy, bi etkisi olur mu bilemiyorum. ben de aynı durumdayım fakat şu an.


  • peanutbutterpuddingsurprise  (30.11.14 16:22:54) 
tribün koltuklarında numara olduğu için muhtemelen oturulan kişinin yeri başkasına ait olabilir. Lakin sahada, yer olduğu sürece insanlar girebilir aslında, ayakta sonuç olarak


  • bonjurkes  (30.11.14 16:24:35) 
bence de, numaralı kısma bile girilebiliyorsa saha içine her türlü girilir.


  • peanutbutterpuddingsurprise  (30.11.14 16:38:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.