panik atak hakkinda

Doktorumun dedigne gore panik atak olmusum bu konu bu panik atak denilen seyle alakali mi acaba
Biri yardimci olabilir mi
Son bi kac haftadir taksime gidiyorum
kalabalik yerlerde boguluyorum
ama heryer kalabalik bi sekilde eglenmeye calisiyorum
eve varir varmaz hatta yolda kusuyorum hemen.
alkol uyusturucu filan kullanmiorum
alakali olabilir mi
kan tahlilleri de temiz
bugun dolmusta bile daraldim kustum igrenc bi sekilde
veremli gibi davranildi :(

Anksiyete-panik atak
Birbirini tetikler psikolojik sorunlar.arastir anlarsin

  • bluebey  (30.11.14 02:14:21)
bir psikologa gidin.

baskalarinin davranislarindan rahatsiz oluyorsaniz o kisiye bunu dogrudan söyleyin, sürdürüyorsa o kisiden uzaklasin.
neseli insanlarla vakit gecirin.
dertlerinizi insanlarla paylasin, ümitsiz ve depresif olmayin.
kafaniza takmayin, rahat olun biraz.
spor yapin.
  • hans mustermann  (30.11.14 02:23:20)
Ölum korkum kalp krizi gecirme hissi yok
kimseyi takmiyorum herseyi pat diye soyluyorum. Dostlarla paylasimim cok. Etrafimda negatif insan tutmuyorum. Hatta cok mutlu biriyim. Hic bi derdim yok

  • lady laura  (30.11.14 02:27:59)
Kendi kendine yenemezsin. Eger tedavi olmazsan gittikce daha kotu ataklar gecireceksin. Ilacla ancak uyutursun. Simdiden kolay gelsin.

  • wynter  (30.11.14 02:28:26)
Anksiyete bozuklugum var yıllardır birlikde gül gibi geçinip gidiyoruz

  • aurora90  (30.11.14 02:29:32)
bence bir psikiyatri uzmanına danışın.

  • abbas isyanda  (01.12.14 10:54:27)