Çocuklar için site önerisi?

Selam,

7 yaşındaki kızım için eğlenebileceği video ve oyun sitesi arıyorum. Önerebileceğiniz site var mı acaba? Mümkünse mobil (iPad tablet) uyumlu olursa şahane olur, çünkü tableti kullanacak. Yabancı site de olabilir, maksat vakit geçirsin.

Sevgiler

lumosity diye bi app var. hem eglenceli hem zeka gelistiriyo

  • mayeskuel  (28.11.14 21:44:25)
birileri gelmeden ben söyleyim. boyama kitabı al, öykü kitabı al.
yoksa beyinsiz olur, bir de parmakları kireçlenir

ibretlik haber
www.trthaber.com
  • divit  (28.11.14 21:47:03 ~ 21:52:41)
Siteye her gün girerim nerdeyse daha geçen gün fark etmiştim. belki işinize yarar...

www.tcmb.gov.tr
  • kakao  (28.11.14 21:47:52)
abi gerçekten internette bişeyler yapsın diye uğraşma kağıtla kalemle muhattap olsun biraz daha. 10 yılı geçti bilgisayar basındayım çizimimi bile grafik tablette yapıyorum kağıt nedir unuttum artık

  • solemio  (28.11.14 21:48:19)
mümkün değil artık tabletten cep telefonundan uzak tutmak. artık siber çağdayız. ben de aşırı kullanımı gereksiz buluyorum ama gidişata dur demek mümkün değil. sizin düşüncelerinize saygı duymakla beraber bir kaç saatliğine tablette vakit geçirmesinde bir sıkıntı görmüyorum.

bir kaç oyun sitesi buldum ama Flash bazlı oldukları için tablette çalışmadı. YouTube'a baktım ama bazı aşırı videoları engellemiyordu. Size sormak istedim.
  • mertozkoy  (28.11.14 22:38:10)
ben çocukken de siber çağdayız diyorlardı 30 yaşındayım :) gözü bozulur yazık, 2 saat yetişkine bile fazla

  • divit  (28.11.14 22:53:08)
Yahu rica ederim yapmayın daha neler.. O yaş için masal okusun masal dinlesin... Ucuz güzel kitaplar var onlarla uğraşsın...

www.vazgectimsenden.com

www.bulabilirim.com
  • white35  (27.12.14 11:25:13)