Steam Ödeme

Liraya geçiş yapıldığından beri Steam'den bir şey almamıştım. Mastercard ve Mastercard Türkiye arasında önemli bir fark var mı? Atıyorum Mastercard Türkiye kullanmazsak dolar fiyatıyla falan mı çekiyor. Ya da mesela Enpara ile ödeme yapacak isem Visa'yı mı yoksa Visa Türkiye'yi mi seçmem gerekiyor?

Teşekkürler.

demin bonusla aldım visa dedim türkiye kısmına falan bakmadım hiç sorunsuz çekti indiriyorum oyunu şimdi

  • argent dawn  (28.11.14 17:43:03)
kartımı daha önceden tanıtmıştım, mastercard. dün oyun alırken kartı yeniden girmeme gerek kalmadı, türk lirası üzerinden çekti.

  • yalnux  (28.11.14 17:47:39)
ben de salça olayım ucundan duyuruya,

1 hafta önce encard'ı tanıttım steam'e. 2 lira çekti ama hala vermedi geri. itunes'ta akşamına geri veriyordu. steam o parayı iç mi ediyor, yoksa bana mı denk geldi??
  • calzoncillos  (28.11.14 17:51:08 ~ 17:51:34)
Peki kampanyaya dahil olmak için Enpara'yı Steam'e tanıtma gibi bir zorunluluk var mı? Yani atıyorum kart tanıtmadan Wallet'a 50 TL yükleme yapsam Enpara'yı seçerek. Hesapta kartın gözükmesini istemiyorum da mümkünse.

Bir de kart tanıtma dediğimiz hesap detaylarından kredi kartı ekleme olayı değil mi?
  • sesee  (28.11.14 17:51:22 ~ 17:52:29)
@sesee evet kartı hesaba tanımlamak gerekiyor

www.finansbank.enpara.com
  • calzoncillos  (28.11.14 17:52:47)
Son bir soru;

Enpara'yı Visa ile tanıtıyoruz değil mi? Finansbank değil yani.

Teşekkürler sabrınız için.
  • sesee  (28.11.14 17:57:54)
@calzoncillos aynısı yeni başıma geldi. community market'e gir orada diyecek ki sen bi işler karıştırmışsın ya internet şubesine gir ya da bankanı ara kesintini öğren o bahsettiğin para miktarı işte, sonra onu buraya gir biz de halledek ya da bekle bilmem ne tarihine kadar otomatik hallolsun. neyse ben miktarları girdim onayladım eyvallah hallettik senin sorununu keyfine bak dediler ama paracıklarım hala geri gelmedi. sanırım 30'una kadar otomatik gelir zaten yazıyordu bende, tanımlamayı onaylamayı yapmış olmama rağmen hala gelmedi 30'una kadar gelmezse ticket açıcam ben de.

www.eksiduyuru.com
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.11.14 17:59:15)
@proletarier aller lander vereinigt euch benim öyle kredi kartı onaylatma ayağına 10 liram gitmişti ticket falan da açtım ama geri gelmedi. gerçi miktarları yanlış girmiştim. ama yine de geri ödenmesi lazımdı.

  • damacana  (28.11.14 18:21:00)
@damacana, birkaç giriş hakkı tanıyor benim bildiğim yani bir defa yanlış girdin baybay değil. yalnız kıllandım şimdi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.11.14 18:24:23)
@proletarier aller lander vereinigt euch, @damacana,

toplu mu girişsek ne yapsak. yedirmeyelim paraları steam'e..
  • calzoncillos  (28.11.14 18:27:30)
dediğim gibi ben 30'unu bekliyorum 1 aralık olduğu anda ticket açıyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.11.14 18:32:25)
@proletarier aller lander vereinigt euch evet 3 kere girme hakkı var ama ben dolar değil de yanlışlıkla tl değerini ısrarla girince öyle olmuştu :)

  • damacana  (28.11.14 19:38:31)
nası ya. tl sistemine geçmeden önce miydi peki o ? çünkü ben tl girdim ve direk kabul etti.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.11.14 19:39:48)
@proletarier aller lander vereinigt euch evet tl'ye geçmeden önceydi.

  • damacana  (28.11.14 23:56:40)
ben dayanamadım ticket açtım bakalım nolacak.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.11.14 00:06:09)