Grip Oluyorum Ne Yapayım?

Merhaba arkadaşlar, sanırım grip oluyorum, yavaş yavaş genzim yanıyor ve burnumu çekmeye başlıyorum. Çözümü nedir, tam şifayı kapmadan. İlaç kullanmak istemiyorum...

Tylol hot benzeri ilaclara tam grip olmadan once abanilirsa ise yariyor. Ben de oyle en azindan.
yalniz ilac yetmez. C vitamini sart mandalina falan ye kiloyla. Usutme. Büyük ihtimal toparlarsin.

  • rayde  (28.11.14 14:23:21)
ıhlamur nane limon çay + uyku bol dinlenme soğuktan korunma

terleme de yardımcı olur.
  • fukka  (28.11.14 14:23:35)
tylol hot.
c vitamini içeren meyveler
bol bol sebze. ne kadar koyu renkli o kadar iyi.
  • bira sisesi kapagi  (28.11.14 14:31:28)
Acılı çiğköfte yiyin, zencefili sıkın suyunu için (acı oluyor tadı ama gribe birebir)

  • alciphron  (28.11.14 14:36:25)
İlaç değil bu ama Umca diye birşey var. bir bitkinin ekstresinden yapılıyor. bağışıklık sistemini yükseltiyor. suya damlatıp içiyorsun. eğer erken davranırsan hastalığı kovalayabilirsin.
imuneks te iç. o da ilaç değil sadece bağışıklık sistemini gçlendiriyor.
zaten senin vücudun savaşacak hastalıkla, o yüzden bağışıklık sistemini yüksek tutarsan ilaç kullanmadan defedebilirsin.
ben öyle yaptım birkaç hafta önce.
  • innerbliss  (28.11.14 15:25:14)