hand luggage ucak'da tras bicagi jeli sorun olur mu?

gecen ufak swiss knife 'imi istanbul ata'da haciladilar da. illa bagaja mi vermek lazim?

100 ml den fazla ise, isin sansa kalmis,bazen aliyolar, bazen almiyolar

  • balpolen  (28.11.14 11:08:42)
haciladiklari onlara mi kaliyo?
bi yerde acik arttirma filan mi olukdur yoksam? yani kayip bulundu muamelesine ugramasi gerekmez mi?

bicagimi parfümüümü aldi, gitsin depoya koysun, 1 ay sonra bi daha ucacam mesela, gelip depodan alayim. hacilamak ibnelik yani. ya da cöpe atmak.
  • rusdemezale  (28.11.14 11:36:57)
Ben sanki tek kullanimlik bi kutu jiletle almanyadan turkiyeye geldim diye hatirliyorum, el bagajinda yani. Ama swiss knifei almalari cok normal, hem yasak, hem de silah teslim noktasindan pilota gonderiyolar galiba, o sekilde indigin yerden geri alabiliyosun, bi dahakine aklinda bulunsun. Tras bicaklarini da yine ayni noktaya sorabilirsin bence. Giriste oluyo hemen. Tras jelini de 100 mllik kutusunda, 1 ltlik kilitli posetin icine koyarsan sorun olmaz.

  • jpsartre  (28.11.14 12:07:45)
yaw nesi normal. uzunlugu parmagi gecmiyo, almanyada belcikada kontrol edip OK dediler, istanbul'da adam el koydu. sanki istanbul guvenlik daha ciddiymis gibi.

  • rusdemezale  (28.11.14 12:14:50)
giderken geçirdim, dönerken aldılar (istanbul - paris)

  • ezeriko  (28.11.14 12:20:24)
Istanbul'dan cikista gecirdim, Paris'ten donerken aldilar benimkini de.

  • delifaruk  (28.11.14 12:31:57 ~ 12:32:17)