anlatamiyorum

tutunamayanlar vol. 19045920852095

size bir suru sey anlatmak istiyorum ama gezi'den sonra birkac ay hicbir sey yazmamistim. sonra koptum gittim duyuru'dan. simdi de yazan kimsenin rumuzuna asina degilim dogru duzgun. anlatamiyorum resmen.

onceden daha bir samimi miydik ne?

anlat ben dinlerim

  • razvan rat  (27.11.14 21:29:36)
kemik tabaka mevcut, onlar da samimi, hatta buluşanlar var?

  • devorgilla the gunslinger  (27.11.14 21:29:49)
çok eski değilim ama dinlemeye açığım?

  • vosvos3131  (27.11.14 21:33:54)
Hala samimiyiz ama tetikteyiz. Bileniyoruz.

  • ground  (27.11.14 21:34:01)
seni severdim ama badim değilsin.

  • [silinmiş]  (27.11.14 21:35:35)
Dedigin gibi eskiden seni cokca goruyorduk.buradaki teamul iste,rumuzlar surekli degisiyor.sende ara verince sogukluk girmis arana duyuruyla yaz ufaktan bisiler isinirsin zamanla

  • cizgilipijama  (27.11.14 21:36:40)
eskiden ben başka bir rumuzu kullanırken diyaloğumuz olmuştu. kedi işleri falan. sandığından daha çok kişi tanıdıktır muhtemelen.

  • namus ninjası  (27.11.14 21:37:09)
Ben hatırlıyorum seni.

  • kaymaktutmayansicaksut  (27.11.14 21:38:23)
anlat hacı. elxa eskidir, önce i hesabı vardı sonra es'ye döndü. belki farklı insanlardır. insanlar değişiyo devamlı. benim de aylarca girmediğim oldu. bazen çok tiksindim bazen çocukça buldum falan. ama bakıyorum yine.

  • mistreated  (27.11.14 21:39:03)
@mistreated,

es ve i ayni. es iken de i hesabimi kullaniyordum, sonra bir gun i hesabimi zorla sildirdim ifsa olmamak icin. sizi de hatirliyorum ((:
  • elxa  (27.11.14 21:42:10)
want2die burada mi? burada
kediebesi? çok uzun zamandır yok
atmacaged? sanırım nadiren görüyorm
bryan fury? çok uzun zamandır yok zaten sözlükten de gitmişti
ermanen? burada
kibritsuyu? arada görüyorum
wide? emin değilim
nawres? burada
mea maxima culpa? burada :)
dessy? roket adam? bunlardan emin değilim
vercingetorix? görmüyorum bi süredir.
der meister? nik değiştirmiş sanırım :)
charlesbukowskiineksi? daha dün gördüm.
  • mistreated  (27.11.14 21:43:28)
dessy de burada, ben görüyorum sık sık.

  • m e l t e m  (27.11.14 21:46:06)
burada halen o sorduğun kişilerin neredeyse tamamı, aynı ya da farklı nicklerle.
sen ufaktan sormaya başla elxa, uzaklaşınca bir soğuma oluyor normaldir.
tanımadıklarına da anlatmak iyi gelebilir ayrıca. daha iyi geliyor hatta çoğunlukla. daha gerçek cevaplar alınabiliyor.
  • icemint  (27.11.14 21:46:19)
hep öyle değil midir, hep bizim kalsın, bize özel olsun isteriz.
eskiye özlem baki.
duyuru da istisna değil, yeniler hep olacak.

nerde bu 'elxa' demedim hiç, ama bugün görünce "bir elxa vardı hakkaten ha" dedim şimdi. Hatta o zamanlar bir duyuruda ismini yazarken elxa, exla yazım yanlışı tereddütüne düştüm diye hatırlıyorum.
  • absel  (27.11.14 22:08:03)