burası kadınlar kulübüne dönmedi mi

bi tek ben mi rahatsız oluyorum la bundan. yok kızlar buluşması, yok yılbaşı hediyeleşmesi. barkın'a o konuda bende kırgınım falan. zaten cevaplara bakıyorum birbirine arka çıkmalar, ayy canım keki mikemmel yapıyorsun. naptınız olm buraya? ben daha geçensene "kızsan sevişelim mi" diye mesaj atardım herkese.
"seviye çok yükseldi seviye düşürme operasyonu *mg*tm*eme" yazasım geliyor bak bunu bile yazamıyorum hemen siliniyor.

2. sorum;

hollowlife gerçek olmayabilir mi? belki de compu kendisine sövmeyelim diye hollow diye bi karakter yarattı onun üzerinden kötü polisçilik oynuyor. bence olabilir çok mantıklı geldi.

ikinci sorunu bilemeyeceğim ama ilk tespitini yapacak biri lazımdı. tebrik ve teşekkür ediyorum.

  • delineron  (27.11.14 20:41:13)
divit. sayıca azız, bence sus ve yazmaya devam et.

  • devorgilla the gunslinger  (27.11.14 20:43:02)
ya erkekler kulübü olabilir mi? hadi buluşalım diyen erkek gördün mü burada hiç.

nasıl azsınız ya ? bak bu soru altında bile çoksunuz.
  • divit  (27.11.14 20:43:37 ~ 20:44:30)
sanırım biraz da yaş ortalamasının düşük olmasından kaynaklanıyor bu durum.

mattiadestro yazınca ben de merak ettim, sahi neden hala duruyor o duyuru bilen var mı?
  • yogapants  (27.11.14 20:44:08 ~ 20:48:40)
erkekler kulübü olsa daha kötü olurdu. böyle daha iyi. bir de bu tarz kadın muhabbetlerine erkek arkadaşlardan daha fazla yorum geliyor.

  • rock n roll  (27.11.14 20:44:49)
ilk sorundaki tespiti bugün ben yapacaktım da üşendim :D aynen katılıyorum.

üstteki kızlar buluşması yapılalı bir hafta oluyor hala orada.

üye alımının açılma zamanı geldi galiba :D
  • mattiadestro  (27.11.14 20:45:17)
Afedersiniz ama hıyar tarlası yerine çiçek tarlasını tercih ederim.
Robert Bomboş.

  • anonymice  (27.11.14 20:46:08)
Bazen çok vikvik oluyor doğru söylüyorsun ama genel olarak birbirimizle anlaşmasak kabahat; anlaşsak yine kabahat. Sözlük ve hatta tüm sözlükler, gazeteler, dergiler, siteler, billboardlar sadece erkeklere hitap ederken; üstelik tüm hayat boyu biz buna katlanmak ya da ayak uydurmak zorundayız da duyuruda es kaza 1 hafta kız muhabbetinin arttığı görülürse aauuuv.

Ben bu tarz işleri kızlar-erkekler olarak ayırmaya da karşıyım; arada bu tarz bir uçurum yaratmaya gerek yok ama abartmayın. "Hatunlar! Kızlar!" diye başlayan duyuruları okumak zorunda değilsiniz ki. Neden hep beraber gül gibi geçinip gitmiyoruz.
  • pandispanya  (27.11.14 20:47:42)
kesin divit açmıştır konuyu dedim daha başlığı okurken.

  • kuzey li  (27.11.14 20:48:28)
divit ben erkeğim lan:/ biz azız sayıca:(

  • devorgilla the gunslinger  (27.11.14 20:48:42)
@neferkitty onu da yad etmeden olmaz tabi :)

yemek yiyorsanız tıklamayın :D

(bkz: ekşi duyuru'daki inanılmaz duyuru)

@devorgilla meriç misin olm sen :)
  • divit  (27.11.14 20:49:18 ~ 20:50:24)
hiç yapacağım aklıma gelmezdi ama birazdan ilk önce regl, sonra sütyen cup sorusu, sonrasında epilasyon duyurusu açmaya karar verdim şu an. hepsini de bir zeytinyağlı yemek sorusu takip etsin diyorum. :)

  • kaymaktutmayansicaksut  (27.11.14 20:51:58)
bunu da diyeyim, la ifşalarda ''gadın gadın'' diye beklerken sabah 4'lere kadar sorun yok, şimdi mi var?

  • kaymaktutmayansicaksut  (27.11.14 20:53:50)
yaau hep aynı kızlar ifşa yapıyor hepsini meme ölçüsüne kadar ezberledim.

  • divit  (27.11.14 20:55:29)
katılıyorum.

  • tescillimarka  (27.11.14 20:58:40)
divit. sevgilim burada, baskı altındayım:/ shdgsghd

  • devorgilla the gunslinger  (27.11.14 20:59:00)
sanki zorla okutuyolar cevapları, zorla çağırıyolar buluşmaya!

yılbaşında hediyeleşmenin neresi feminen acaba? azcık kibarlık, hoşluk görünce neden kadın işi oluyor?

sözlükte yeterince yok 1.50 kız, yok bıyıklı-kolları kıllı kız, yok oral yapamayan kezban, yok yeşil gözlü beyaz tenli kızıl kız diyerek fantezilerinizi, aşağılamalarınızı yazmanız yetmedi de burda 'sevgilime doğumgününde ne yapayım?' diye soran gence 'çıtayı yükseltme' yazmadık diye mi rahatsız oldunuz?

diğer bölümleri bilemem de gönül işlerinin kesinlikle senin gibi insanlardan sıyrılması gerekiyordu.
  • seksen9  (27.11.14 21:01:46)
Ben söyleyecektim de cene bil bik cekemem diye soylemedim su ilk tespiti.
Kadın oldugum halde ben bunaldım ya.
Hayır denildiği gibi erkekler kulübü pek mumkun degil zaten. Sözlükte de yeterince futbol muhabbeti var.
demek kek diyorsunuz ha ahahsjshdkajjdsj
  • mimimi  (27.11.14 21:02:24)
fazla kaynaşmaktan işte hep bunlar.

2. cevap:

hollowlife bir süredir ortada yok, compu'dan da ses yok. zaten hollow ne dese compu aynısını diyor. mümkün diyor, bir evetle uğurluyorum.
  • devilred  (27.11.14 21:04:19)
iyi de yılbaşı hediyeleşmesini başlatan kişi erkek zaten, ne alaka kadınlar kulübüyle? sadece cinsiyete yönelik duyuru sayısı arttı. hem erkek hem kızlar için. yeri geliyor biz de BEYLER BU MAÇ NOLUR yazıyoruz, ip-kuşak kıl tüy muhabbeti yapıyoruz vesaire. bence sadece kadına ve sadece erkeğe yönelik duyuruların sayısında artış var. yoksa kadınlar ya da erkekler kulübü olduğu yok. olsa da şikayetçi değilim zaten bulunduğum hiçbi ortamda kız olmuyo bari burda olsun.

  • pescador  (27.11.14 21:04:41)
eli şeyinde olmak niye ayıp, niye beğenilmeyen bi şey ki? kimseye zararı yok belki adamın, sadece eli şeyinde o kadar.

  • mistreated  (27.11.14 21:04:42)
Ben de divite o konuda cok kirginim gizlar :(

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.11.14 21:07:10)
Öneri:

- İstemiyorsan buluşmaya gitme.
- istemiyorsan hediyeleşmeye katılma.

Ben şahsen ikisine de katılmadım. Henüz hiçbir kadın duyurucu beni silah zoruyla çağırmadı?
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (27.11.14 21:09:55)
@seksen9 ablacım sözlükle buranın ne alakası var, ordaki aptal muhabbet çeviren adamlar buraya login bile olmuyor ki. yani oraya sinirlenip bize niye bağırıyon anlamadım :)

gönül işlerinde arada bir trolluk yaparım ama kime ne tavsiye verdiysem önce küfretti 3 ay sonra teşekkür etti :) kızlar gönül işleri cevaplarında çok aciz kalıyor, erkek gözü daha mantıklı cevaplar veriyor.
  • divit  (27.11.14 21:27:25)
ne sinirlencem yaf. kızları kafaya takıp bilgisayar başında kendi kendilerine kudursunlar işte.

sen rasyonel olunca daha iyi olduğunu zannediyon da değil. her ilişki bitiminde 'ne malmışız amk' diyoz da bi sorun olduğunda 'zaten bitecek amk ne uğraşcam' demek olmaz.

bi de sen bana her laf soktuğunda sevgilim dalga geçiyo benle :/ ondan gıcığım sana.

hala cevap vermedin hediyeleşmenin neden bağyansal olduğuna? hipnoz yapıp çocukluğuna inecem, kurtaracam seni bu odunluktan. kibar ve kılıbık erkek yapacam.
  • seksen9  (27.11.14 22:11:46)
odunluk değil rasyonellik o, zaten bu sayede para kazanıyorum.
hediyeleşme saçma bişey, hani altın günü bile yapsak mantıklı en azından para döner.

mesela bi kere yılbaşında şirket çekiliş yaptırdı zorla, lan bir kişi bile aldığı şeyden memnun olmadı. ben tam 2 ay hediye bakmak zorunda kaldım son gün gömlek alarak kurtuldum. bi tane keko 6lı efes almış kendine çıkan kişiye biraz da çokonat.

gerçi orada yazdıklarım içinde hediyeleşme yine en düzgünü.
şuna bak ya
www.eksiduyuru.com
  • divit  (27.11.14 23:02:03)
"hadi buluşalım diyen erkek gördün mü burada hiç."

Ooooooo.OoOoooOoooooo. Cbilmemne koş erkekliğine laf etmişler!!

Ayrıca don't underestimate kadınlar kulübü. Orayı bilmediğin çok açık. Orda dönen entrikayı bir bilsen hayattan soğursun. Öyle soru sormakla kk olunmuyor cicim.
  • emirkulu  (27.11.14 23:09:42)
internette kız buldun da hala şikayet mi ediyorsun? denebilir mesela.

  • acccra  (27.11.14 23:24:57)
ohooo öyle referans veriyosak aç coripack1'in tüm duyurularını oku.

neyse sen bu tarz inceliklerden hoşlanmıyorsun diye paso insanların eylemlerini eleştirme, iyi niyetlerine çomak sokma sevdanı anlamıyorum zaten. para da kazanmıyon niye yapıyosan..
  • seksen9  (27.11.14 23:27:51)
Hayir compu'dan ses var, bu sabah duyurumu sildi. Ilk defa duyurum silindi, suc islemis gibi hissediyorum kotuyum. Haksiz yere sildi ama.
Yani compu kayip degil.

Edit: Haksiz yere silmemis, herkesinkini siliyormus benimki gibi olunca aslinda. Silme sebebine de hak verdim.
  • delifaruk  (28.11.14 00:27:32 ~ 12:27:40)
Meriçlerin yoğunlaştığı ortamlarda altın günü atmosferi kaçınılmaz.

  • arnold schwarzeneger  (28.11.14 08:16:44)
kendileri işemeli mıçmalıları oyuncaklıları sorarken iyi, kadın popo diyince ayyyy oluyo nazik beyler. (bkz: sen gelme ulan ayı)

  • emirkulu  (28.11.14 10:05:07)
bence divit haklı duyuru son zamanlarda çok bozdu. örnek verdiği duyuruda şimdi görüyorum çok iğrençmiş hakkatten.

  • mrthany  (28.11.14 10:27:49 ~ 10:28:18)
bi kadın olarak ortamda göbüş-bebiş, 'tatlım' 'canım' muhabbeti dönmediği sürece sorun görmüyorum.

kadınmış gibi davranan troller de var, saçma sapan duyuru açıp duruyorlar. millet de sazan gibi atlıyor. atlamasınlar napalım.

duyurudaki çeşitliliği seviyorum, makyaj sorusuna cevap yazıyorum mesela, sonra oto lastiği muhabbeti dönen soruya geçiyorum vs. hatta o makyaj sorusuna gelip 'valla bilmiyorum erkeğim ama kız arkadaşım diyo ki şu şu iyiymiş' yazan da çıkıyor.

bence ortada gerçekten bir soru varsa ve amaç kendini göstermek, trollemek, vs. değilse kadın veya erkeğe özel sorular sorulmasında problem yok.
  • lily briscoe  (28.11.14 10:52:48 ~ 10:53:06)
lily yazınca aklıma geldi. harbi kız arkadaşına yurt dışından sütyen neyim alsan, bedenini filam öğrenmek için kime soracan? eski sevgilisine?

emektar işçi kadınlar günümüz kutlu olsun. 1.bp.blogspot.com
  • seksen9  (28.11.14 11:04:50)
yemnediyorum benim de aklima gelmisti
(2. soruya cevap)

  • shi aila  (28.11.14 22:30:02)
Kadinlar klubune dondu mu donmedi mi onu bilmem ama saldirganlar genelde kadinlardan cikiyor burada. Biri mantiksiz, sacma birsey ya da yanlis birsey soylesede laf sokup, saldirip rahatlasam derdinde olan var adeta:) He bir zarari var mi, yoo:)

  • delifaruk  (28.11.14 22:51:24)
abi kadınlar gününde emekçi sevgililer gününde minnoş olan bir ırktan bahsediyoruz. ben şahsen rahatsız değilim ama genelde ince bi agresyon içeren cevaplarıda kadın yazarlar veriyor. bence bi tık daha rahat olmakta fayda var. hem erkek hemde kadın yazarlar için.

  • bruceandwayne  (28.11.14 22:55:26)
konu dışı, @yogapants hacı sen ne işssin benim çakmam mı var lan?

1) Bence de kadınlar kulubu değil, liseye döndü. Hediyeleşme faslı en son lisede oluyordu.

2) Çok mantıklı lan dediğin.
  • yatagants  (28.11.14 22:57:12)