telefonlarınızı, ipodlarınızı vs hangi cebinize koyuyorsunuz?

ya cidden merak ediyorum. ben yürürken o kulaklık iğrenç gözüküyormuş gibi geliyor.
ama yürürken görüyorum ki, millette mis gibi duruyor.
ben yanlış yere mi koyuyorum telefonu?(montumun ön sağ cebi)

Ben montun iç Cebi varsa iç cebine yoksa aşağıdaki ceplere koyuyorum

  • dogyman  (27.11.14 10:24:45)
telefonlar sağ cebe ipod sol arka cebe.

kışın ipod montta bulunan ipod cebine alınıyor
  • argent dawn  (27.11.14 10:37:56)
telefon: sol on cep.

bu biraz solak olmamla da alakali olabilir. bakiyorum mesela insanlar cuzdani telefonu falan hep sag taraftaki ceplerine koyuyorlar.

telefonu sessiz kullandigim icin titresimleri baska turlu duymanin mumkunati yok.
  • bohr atom modeli  (27.11.14 10:56:25)
aynen want2die gibi; pantolonun sol cebi. o cebe başka bi şey koymam.

  • nereye bu gidis  (27.11.14 11:01:20)
sol ön, başka bir şey koymam +1

  • himmet dayi  (27.11.14 12:23:05 ~ 12:23:12)
montun ic cebine koyarım, kulaklık düzgün görünür. yazın arka cebime koyarım, kulaklık düzgün, ben serseri gibi görünürüm

  • ardolf rendall  (27.11.14 12:29:36)
bende zenfone 5 var. biraz büyüt boyutlu olmasından ve çabuk yamulma sorunundan dolayı (yamulan çok zenfone 5 var, yeni kullanıcılar dikkat) arka cebime koyuyorum. o da mecbur kaldığımda. ön cebe sığmıyor telefon.

  • lionel andres  (27.11.14 12:34:15)
Ilk smartphone aldigimda kisa bir sure cantada tasidim ama fazla dayanamadim, cantayi ac-kapa zor oluyordu.
Pantolonun sag cebine koyuyorum. Telefon epey ince oldugu icin sorun olmuyor.

Edit: Ben de solagim. Sol cebe para koyuyorum ufak miktarlarda.
  • delifaruk  (27.11.14 13:05:22 ~ 13:39:34)
pantolonun sol cebi, telefondan başka bir şey olmaz.

solağım, <3 solaklık.
  • devorgilla the gunslinger  (27.11.14 13:10:10)
genellikle pantolonun sol ön cebi. o olmazsa sağ cep.

  • inheritance  (27.11.14 13:29:53)
Sol cep telefona tahsis edilmis durumda. Sag cep bozukluk ve anahtarlarla mesgul. O degilde pantolonun arka cebine bir sey koydugumu hic ama hic hatirlamiyirum. Asiri rahatsiz geliyor.

Montlar fonsiyonel her yeri cep rahat oluyor mont varken ipod su bu vs vs. Bir de sweatshirtlerin onunde kanguru kesesi gibi ceplere kitap sozluk hatta abartip koca ciltli kitaplar koyuo gezmisligim var. Dersten derse gecerken vakit mi var canta toplamaya suna buna.
  • wiillii  (27.11.14 14:11:49)